Skocz do zawartości
IGNORED

Co myślicie o Electrocompaniet ECI2


Bimbol

Rekomendowane odpowiedzi

galothrone, hmm piszesz tu dosc smiale recenzje. Mam nadzieje, ze są przede wszystkim poparte odsłuchami w wielu konfiguracjach.

 

Kiedys tez slyszalem taką piłe tarczową i piaskarke w wykonaniu proac 125 w konfiguracji z csa 8. A i tak nie smiem mowic ze to slabe kolumny, ani ze slaby wzmak.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

=> tomecz

Oczywiście, że słuchałem tego ustrojstwa w BARDZO wielu konfiguracjach. Dość często odwiedzam salon w którym kiedyś pracowałem, i słucham sobie różnych rzeczy... komplet Gryphona (CD+AMP) stoi sobie tam już dobrych kilka miesięcy i pies z kulawą nogą się nawet nim nie zinteresował. Poza tym cena tego czegoś jest zwyczajnie wulgarna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>galothron

 

Jeżeli myślisz, że okraszanie Twoich opinii słówami typu gów.., ścier.., etc. wzmacnia ich siłę i powoduje że brzmią bardziej przekonywująco, to się grubo mylisz. Powinieneś wiedzieć, że w 9 na 10 rozmówców coś takiego w wykonaniu profesjonalisty budzi głęboki niesmak, bez względu na to czy zgadzają sie z jego opinią czy nie, choć przeważnie nigdy tego nie okazują. Używanie podwórkowego języka przez ludzi zajmujących się w Polsce zawodowo budową i sprzedażą audio lub mających takie ambicje to niestety rzecz nagminna i muszę przyznać, dość irytująca.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, zauważyłem, ze wśród sprzedawców chyba najpopularniejszym słowem jest "zamulony". A konkretnie zamulone są klocki firm sprzedawanych przez inne sklepy. Słownictwo doprawdy ubogie. W sumie sprzęt mozna podzielić na świetne brzmienie i zamulony. To taka obserwacja ogólna na temat niektórych profesjonalistów. Co nie znaczy że wszystkich.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

=> Pawiowy

No to zajebiscie. Zdecydowanie za daleko ale dzieki za oferte.

Wlasnie znalazlem goscia ktory ma to ustrojstwo 50 km od Gdanska.

W sobote jeszcze pojde posluchac Baltlaba Epoca- zobaczymy co ten wzmak wart. W Hi-Fi i muzyka go zachwalali ale ja kilka razy naciolem sie na ich recenzjach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.