Skocz do zawartości
IGNORED

Co zamiast Audio?


rdest

Rekomendowane odpowiedzi

Jak na kazdy koniec (lub pocztek ;) miesiaca zastanawiam sie czy kupowac Audio, ale chyba juz nie chce mi sie czytac wynurzen nt. kina domowego, po za tym Audio ostatnio barrrrrdzo sie popsulo...

 

Wiem ze ten temat pojawia sie jak bumerag co miesiac... ale moja cierpliwosc do Audio sie wyczerpala, jedynym ich plusem pozostalo laboratorium...

 

Jakie inne pismo w Polsce jest godne polecenia?

 

Kupilem S&V, narazie mialem czas je tylko przegladnac... co sadzicie na jego temat?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pismo jak pismo... w październiku (to już...) ma wyjść po długiej przerwie Magazyn HiFi - pismo szanowane kiedyś za niezależność poglądów i jakość recenzji. Jak będzie teraz to zobaczymy, ale warto sprawdzić.

 

Pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, sam jestem ciekaw czy pozostawią Panu Swinarskiemu swobodę działania. Ponieważ teraz właścicielem HI-FI został Stryjecki, to obawiam się czy NA PEWNO będzie to pismo niezależne. A tak coś mi się wydaje, że wydadzą 2-3 numery i zamkną go ponownie - tyle tylko że na zawsze... (patrz: pismo HIGH-END).

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.