Skocz do zawartości
IGNORED

Technics SL -PS50


darek2

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj dokonałem zakupu (Panowie tylko się nie śmiejcie) odtwarzacza CD Technics SL-PS50 za naprawdę niską cenę - 180 zł w bardzo dobrym stanie ,jestem bardzo zadowolony z dźwięku do tej pory CD słuchałem na odtwarzaczu DVD Yamaha 510 ale się nawróciłem i teraz muzyka CD z odtwarzacza CD ,płyty DVD na odtwarzaczu DVD.W związku z moim zakupem chciałbym się dowiedzieć czy wśród bywalców forum ktoś ten sprzęt jeszcze użytkuje,jeżeli tak to jakie są jego spostrzeżenia.Pozdrawiam !!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm cena atrakcyjna, ale w tych CD z racji wieku lecialy juz laserki.....Mam nadzieje, ze Cie to nie spotka. Jakbys czasami musial jakas plyte wlozyc dwa razy aby ja zalapal, albo mial trudnosci z przeskakiwaniem po sciezakch - to sa tego pierwsze oznaki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie grał osiem lat, bez problemów. Od 1,5 roku gra u brata. Nie skarży się więc chyba jest o.k.Czytał Cd-ry chociaż niektóre dosyć długo "przetrawiał " przed odczytem.

Pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem jeszcze niedawno ten CD. Z tego, co słyszałem to w latach swojej świetności kosztował około 800DM. Z tym laserem to niestety prawda, przerabiałem ten efekt. Czyszczenie soczewki lasera na niewiele pomagało. Brzmienie jak za te pieniądze jest niezłe. Uważam brzmienie tego CD za dość zrównoważone, aczkolwiek do NAD-a i DALI wydawał mi się SL-PS50 za „techniczny”. Marantz CD63 dodał mi w systemie lepszy bas i górę, lokalizacja instrumentów tez jest lepsza. Ale na początek SL-PS50 uważam za dobry.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem SL-PS70. Jest to bardzo podobny model. Właściwie to prawie to samo. Też miałem problem z długim odczytywaniem płyty i przeskakiwaniem na inne numery, głównie płyt CD-R, ale i niektórych oryginalnych też. Z niektórymi płytami wcale nie chciał współpracować. Już myślałem, że trzeba będzie wymienić laser, ale w serwisie dokonali pewnych regulacji i wymienili jakiś stary scalak, i po tym zupełnie nieźle sobie radził z tymi samymi płytkami, z którymi wcześniej miał duże problemy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Janusz z Torunia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie pokrewne: na allegro mozna znależć dużo CD harman/kardon, marantz itp po atrakcyjnych cenach. Prawie na pewno CD są po czyszczeniu, a pewnie i tak laser czesto sprawia problemy. Jaki jest koszt naprawy / wymiany takich urzadzen ? Czy oplaca sie kupic uzywany CD, czy koszt serwisu tego nie usprawiedliwia ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.