Skocz do zawartości
IGNORED

serwis marantz


belmondo

Rekomendowane odpowiedzi

Mój marantz pm8000 zamilkł. Poprzedni właściciel uprzedzał mnie abym nie używał pilota. Tak też uczyniłem wyciągnąłem z niego baterie i odłożyłem. W pewnym momencie zamilkł. Włącza się, słychać jak działają przekaźniki lecz milczy. Czy ktoś miłał podobne problemy? Czy ktoś może polecić mi jakiś serwis? Mieszkam w Tarnowie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

=>Frycu

Nie jestem pierwszym właścicielem. Jak kupowałem poprzedni właściciel uprzedził mnie, iż pilot jest zepsuty i z tego powodu wzmacniacz był już w serwisie na gwarancji. Tam podobno stwierdzono, że wina leży po stronie poilota - czy odbiornika jego poleceń ( przepraszam za nie fachowe określenia). Wzmacniacz zachowuje się jagby byłó włączone "mute". Na pewno nie chodzi o bezpieczniki. Niestaty nie mam karty gwarancyjnej i nie wiem czy to był serwis philipsa czy już audio-klanu. W tym momencie "dziękuje" poprzedniemu właścicielowi za "przesłanie" mi gwarancji. "My audiofile musimy na sobie polegać".

Ktoś tu zdaje mi się napisał, że jeszcze nigdy nie zawiódł się na audifilu, jako, że jest to poniekąd elitarne hobby, czy może raczej ludzi wrażliwych.

Pozdrawiam tych prawdziwych

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

=>belmondo

 

Poszukaj u siebie w miescie jakiegos sprawnego serwisu gdzie robi sie rozne nowoczesne zabawki ... tam w srodku sa tylko czesci elektroniczne i zeby to naprawic nie trzeba znac hasla do "sezamie otworz sie marantz'a".

 

Co nie znaczy, ze ktos znajacy dana marke bedzie w tym lepszy ...

 

Bo moze sie okazac ze wysylka sprzetu do autoryzowanego serwisu w 2 strony kurierem i naprawa ... a se licza za naprawy pogwarancyjne bedzie DUZA sumka.

 

O autoryzowanych serwisach tez mozesz sobie poczytac na forum ....

temat humorystyczny :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.