Skocz do zawartości
IGNORED

Czy korzystacie z kondycjonerów


darek2

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie !!czy korzystacie w swoich zestawach z kondycjonerów.Ja korzystam z polskiego Heliona i jestem bardzo zadowolony,poprawił się zarówno dźwięk w stereo jak i wielokanałowy,dodam również że zyskał na czystości nawet obraz TV.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

A czy przypadkiem Helion nie zmatowil Ci dzwieku. Slyszalem, ze poza ogolna poprawa, kondycjonery potrafia tez ograniczyc dynamike. Sam sie zastanawiam nad kwestia zakupu, jednak ciezki bedzie wybor pomiedzy Helionem a Neelem. O PowerBox'ie moge zapomniec. Nie ta liga (cenowa). Mam prosbe do Darka2. Napisz cos wiecej o zmianach, jakie dostarczyl ze soba ow kondycjoner.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helion to był zakup, na który czekałem. Za tak małe pieniądze udało mi się poprawić brzmienie mojego średniej jakości sprzętu: odtwarzacz DVD Yamaha 510, amplituner Yamaha 730, kolumny Altus 300 (niedługo planuje wymienić na B$W 604 s 3). Dźwięk zarówno z płyt DVD oraz CD bardzo zyskał, jest krystalicznie czysty z lepszym sopranem i ciekawym basem, polecam podłączyć do Heliona subwoofer - bas zmienił się radykalnie, jest bardzo miękki i przyjemny, obraz telewizyjny stał się o wiele przejrzystszy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Helion to zdaję mi się 1700 St nie mam pamięci do symboli a kupiłem go za 700 zł ,widziałem ogłoszenia HI FI i ludzie również sprzedają ten typ po tej cenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następcą mojego Heliona jest właśnie 1750 z tego co widziałem na stronie Heliona nie różni się z zewnątrz niczym,proponuję ci przejrzeć ich stronę tam ludzie wyrażają swoje opinię.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.