Skocz do zawartości
IGNORED

czy watro kupic zestaw yamahy-na promocj


pete_

Rekomendowane odpowiedzi

sa duze promocje na zestawy Hamaha rxv440 ,DVDs540 z zestawem Eltax Universe czy warte jest to ceny 3300zl? doradzcie bo jestem zielony w tym a chce cos kupic za te pieniadze

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głośniki tak, Ampli slyszalem w sklepie, mi sie podobalo...ale tego DVD nie polecam, sam nie polecam serii 500 (520,530,540) slyszalem i widzialem ze bardzo wadliwe...aczkolwiek mozna trafic na dobry model ktory poslucy pare ladnych lat :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

IMO bardzo sensowny zestaw. Sam taki ostatnio znajomemu poleciłem. Co do wadliwości DVD Yamahy to wolałbym aby to nie była prawda. W każdym bądź razie, ani mi (sam mam 520 od ponad roku) ani żadnemu z moich znajomych sie nic nie zepsuło.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sam kupilem mimo tego iz widzialem i slyszalem ze padają, model 530 heh i jakos zyje narazie. A odtwarzam wszystko :) DVD, VCD, Audio CD, MP3, DVDR itd. :) Swoją droga hmmm teraz tak pomyslalem ze taka cena to warto kupic :) choc model dvd 530 ma fajny BAJER (podkreslam) czyli czytanie CD Textu :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elberoth niestety pobożne życzenia, są to wadliwe philipsy :( mi 530 padła po niecalych 2 miesiącach, jeszcze komuś z forum też, na usenecie też znajdziesz częste przykłady padających pięćsetek. Na szczęście po naprawie w Audioklanie chodzi już pół roku OK.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

We stand in the Atlantic
We become panoramic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.