Skocz do zawartości
IGNORED

Primare I21 czy Naim Nait 5i


bagnet

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję pięknie za odpowiedź.

 

Jak to zwykle w życiu bywa moje niezdecydowanie zmieniło się w pewność (niestety nie ze względów muzykalnych) po pojawieniu się "okazji".

 

Dzięki niej mam już na stanie nowego Primare I21 (na razie zamieniłem Jolidkę na miesiąc - w sumie zbliżony dźwięk) . Może łatwiej i taniej będzie mi do niego dokupić resztę klamotów, bo całość sprzętu poszła do wymiany albo ze względu na wiek, albo na wygląd (WAF ma u mnie duże znaczenie).

Naim mnie jeszcze nęci, ale mam nadzieję, że nie będę chciał lub musiał szybko wymieniać sprzęt. Chciałbym wreszcie przestać poszukiwać, a zacząć słuchać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lubię słuchać muzyki! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 lata później...

szczaff, 9 Kwi 2010, 13:01

 

>odswiezam temat.

>czy mial ktos okazje sluchac (porownywac) jak gra I21 lub Nait 5i z kolumnami Monitor Audio RX6 lub

>innymi MA?

 

Nait 5i gra bardzo miło w zestawieniu z kolumnami Neat Motive 1 lub 2. Naprawdę warto posłuchać. Przez pewien czas był to mój faworyt dopóki... Jeśli chcesz zrobić jeszcze jeden solidny krok do przodu to posłuchaj Heed Audio Obelisk Si. Jak dla mnie gra najlepiej z w/w modeli. Ciepło, dół, scena - bardzo, bardzo. Do spokojniejszej muzy jak znalazł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apetyczny, dzieki za sugestie, ale poki co nie zamierzam pozbywac sie moich RX6, jestem z nich zadowolony, graja milo, bardzo analitycznie. Poszukuje do nich wlasciwego wzmacniacza, stad tez pytanie o i21 i i5, biore rownie pod uwage evo2 i od kilkunastu godzin zglebiam temat Yaqina.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczaff, 9 Kwi 2010, 13:01

 

>odswiezam temat.

>czy mial ktos okazje sluchac (porownywac) jak gra I21 lub Nait 5i z kolumnami Monitor Audio RX6 lub

>innymi MA?

 

Witam serdecznie,

słuchałem obu tych wzmacniaczy z kolumnami RS6 oraz GS10.

 

Dżwiękowo nieco bardziej podobało mi się ich połączenie z Naim'em - było cieplej.

 

Z drugiej strony, Primare również dobrze radziło sobie z dynamiką, a graficznie IMHO firma ta robi jedne z najśliczniejszych klocków, jakie występują w przyrodzie...

 

Przyjemnych dylematów z wyborem, A.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.