Skocz do zawartości
IGNORED

Polityka | archiwum


Ojciec Dyrektor

Rekomendowane odpowiedzi

"Mr. President, na Polaka przypada oficjanie prawie 20.000 zl owego dlugu, wedlug innych zrodel (niedawno cos wspominal o tym wyliczeniu Barcelowicz) okolo 80.000. Masz zone i dwoje dzieci? No to macie na minusie na swoim koncie 320.000 zl. Niby nieduzo ale odbierac kiedys beda te pieniadze z Twojej emeryturki. Na zdrowie ;)"

 

Gie rek Szwarc Bronikowski Atopos.

"Patrząc na drgawki sejmowej komisji śledczej ds. afery hazardowej przychodzi mi na myśl anegdota, którą kilka lat temu, w miesięczniku „Charaktery” opowiedział Gustaw Holoubek.

 

Otóż w jednym z teatrów na próbie Kalina Jędrusik zapaliła papierosa. Na scenie nie wolno palić papierosów. Zbliżył się strażak i powiedział: „Proszę zgasić papierosa, bo tu nie wolno palić”. A Kalina jak Kalina - z wdziękiem odparła: „Odpier… się strażaku”. I on strasznie się zamyślił, poszedł za kulisy i tam trwał jakiś czas. Potem nabrał powietrza, wrócił na scenę, ale tam już nie było Kaliny, tylko Basia Rylska. On jednak tego nie zauważył, bo oczy zaszły mu bielmem z wściekłości, i krzyknął do Rylskiej: „Ja też potrafię przeklinać, ty k... stara!”. Kompletnie zdumiona Basia pobiegła do Edwarda Dziewońskiego, który był reżyserem spektaklu, i powiedziała mu, że strażak zwariował, bo ją zwyzywał bez żadnego powodu, Dziewoński strasznie się zezłościł, poszedł do strażaka i powiedział: „A pan jest ch..!". Przy czym strażak na posterunku też był już inny. Więc tak wygląda życie polityczne w naszym kraju – skonkludował Gustaw Holoubek.

 

Mistrzu Gustawie, może nie w całym kraju, ale w komisji, która w intencji partii Tuska ma paraliżować się sama na pewno tak.

Leszek Miller"

a co wy się tak tymi komisjami przejmujecie? prosze o podanie choć jednej ,która coś ustaliła! tylko nie przytaczać rywinowskiej, bo za jakies 2 słowa kobitka dostała 2 lata. jedna farsa jak i ten cały sejm.Politycy robią z nas sobie jaja, a my to jeszcze komentujemy!

Sądzę, że w najbliższych dniach możemy mieć do czynienia z epidemią niewyjaśnionych porwań albo śmierci w rodzinach niektórych pisowców - nie sądzę, żeby to dotyczyło ich samych, ale prawdopodobnie dzieci, żon etc. I znowu pis wróci do równowagi...

 

 

"Na najbliższym kongresie Prawa i Sprawiedliwości pojawi się wniosek o odwołanie Jarosława Kaczyńskiego z funkcji prezesa - ustaliła "Rzeczpospolita".

- Partia tonie. Chcemy odsunąć od prezesowania w PiS Jarosława Kaczyńskiego - mówi "Rz" członek grupy. Według informacji gazety, grupa posłów PiS tworzy wewnątrz partii frakcję o roboczej nazwie "reformatorzy". Wśród nich są politycy o znanych nazwiskach, między innymi poseł wymieniany w gronie potencjalnych kandydatów na prezydenta Warszawy.

"Rzeczpospolita" pisze, że okazją do zmian ma być planowany na wiosnę kongres partii. Jeden z polityków PiS zapowiada złożenie na nim wniosku, aby Jarosław Kaczyński przyjął funkcję honorowego prezesa, politycznego mentora ale zrezygnował z bezpośredniego kierowania partią.

"Reformatorzy" nie ukrywają, że o szerokie poparcie swego pomysłu walczyć będą już na zbliżających się regionalnych kongresach partii. Będzie to przygotowanie do ofensywy na wiosennym zjeździe krajowym."

"- Partia tonie."

 

Bardzo dobra wiadomość. Tego typu myślenie życzeniowe pojawia się zwykle w chwilach stresu u popaprywnych, w momentach kiedy czują swą słabiznę. Ileż to razy było :-)

Też uważam,że Prawo lub Sprawiedliwość nie może istnieć bez Wodza.

No chyba,że nastąpi desant z Brukseli a wtedy przy partii pozostaną już tylko najwierniejsi fanatyczni wyznawcy.

Ewentualną konkurencję powycinał lub wysłał do Brukseli reszta durni boj się Jarosława więc kto tam może go obalić?.....wystarczy poczytać kaczolubne wpisy pershuasion won horst.Oni wszyscy tacy sami

wojciech iwaszczukiewicz, 5 Gru 2009, 09:11

 

>Też uważam,że Prawo lub Sprawiedliwość nie może istnieć bez Wodza.

>No chyba,że nastąpi desant z Brukseli a wtedy przy partii pozostaną już tylko najwierniejsi

>fanatyczni wyznawcy.

 

W latach 30 ubiegłego wieku wszelkie bunty przeciwko Hitlerowi kończyły się źle dla buntowników. Wprawdzie kaczyński nie ma możliwości i talentu politycznego Hitlera, ale pewnie będzie próbował sprawę rozwiązać uciszając oponentów

Widzę tu niesłychanie pluralistyczną dyskusję :-)

:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Mr. President, na Polaka przypada oficjanie prawie 20.000 zl owego dlugu, wedlug innych zrodel (niedawno cos wspominal o tym wyliczeniu Barcelowicz) okolo 80.000. Masz zone i dwoje dzieci? No to macie na minusie na swoim koncie 320.000 zl. Niby nieduzo ale odbierac kiedys beda te pieniadze z Twojej emeryturki. Na zdrowie ;)"

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

     

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat oraz na ukrycie połowy reklam wyświetlanych na forum.