Skocz do zawartości
IGNORED

wybór kolumn pomocy


domino

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem. Zastanawiam sie nad kupnem Wharfedali diamont 8.3 albo 8.4 doradzcie ktore wybrac moze ktos powiedziec jak to gra ceny sklepowe to 1300pln i 1500pln a moze cos innego z wolnostojacych w tej cenie pomocy dzieki pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemski

(Konto usunięte)

Recenzji tych modeli w sieci jest mnóstwo i na pewno dowiesz się z nich sporo na temat ich budowy i cech charakterystycznych. Na pewno wiesz że zostały wielokrotnie nagradzone przez większość liczących się periodyków muzycznych a także serwisy internetowe. Ogólne możliwości soniczne tych kolumn są po prostu ponadprzeciętne, ale jak każdy produkt z tej klasy cenowej mają one takie cechy, które mogą się bardzo podobać lub mogą drażnić dlatego najlepszy jest odsłuch we własnym zakresie. Odradzam zakup w ciemno, ale nawet jeśli byś się na nie zdecydował to na pewno nie zawiedziesz się. Dodam jeszcze że nie zniechęcaj się opniami na tym forum, spowodowanymi często nie najlepszą budową tych kolumn na co mogą zwrócić uwagę ludzie posiadający 3-4 razy droższe kolumny...

 

Napisz dokładnie czego słuchasz, jakie posiadasz pomieszczenie i sprzęt.

 

Jeśli będziesz miał możliwość odsłuchu to porównaj z B&W 601/602 lub AcousticEnergy - jeśli okaże się że po takiej sesji dźwięk Wharfedale nadal ci się podoba to po prostu spraw je sobie. Jeśli chodzi o model to nie jest to łatwa decyzja, ale jeśli masz małe pomieszczenie to problem załatwiony - 8.3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam zadnej mozliwosci odsluchu dlatego musze sie zdac na opinie fachowcow a moj sprzet to yamaha 630 i dvd panasonic ra 61 kolumny maja grac w stereo i w kinie pokoj duzy 25 m kw wysoki a slucham wszystkiego od The Corrs po Limp bizkit i ciezsze

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemski

(Konto usunięte)

Wydaje mi się że pomieszczenie może być zbyt duże dla tych kolumn, są to naprawdę wyśmienite produkty w swojej klasie cenowej ale jak napisałem w jednym z tematów odniosłem wrażenie że trochę boją się grać bardzo głośno, a ich charakter i muzykalność idealna w średnim pomieszczeniu może okazać się zbyt uwypuklona przy dużych poziomach głośności. Jeśli wykorzystujesz całą powierzchnię a nie planujesz jedynie adaptacji części pomieszczenia, oddzielonej meblami czy zasłonami to rozglądnąłbym się za Wharfedale Pacific Evolution 30 lub B&W 603S3, ale to niestety inny przedział cenowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.