Skocz do zawartości
IGNORED

Audio dvd creator jak zmienić prędkość ?


kuty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem posiadaczem oporowego odtwarzacza dvd yamaha-s700 który jest wysokim modelem i ma bardzo ładny dzwięk w stereo który bardzo mi się podoba ale:to bydle nie chce czytać żadnych nagrywanych płyt tylko orginały,testowałem z kilogram płty cd-r,cd-rw i wszystko na nic,zrezygnowany dorwałem w media marku jakieś tanie płyty dvd dvd+r i pomuslałem ostatnia szansa wypale je jako dvd-audio,ściagnołem dvd audio creator i z plików flac przekonwertowanych do PCM wypaliłem dvd-audio.

Ku mojemu żdziwieniu płyta szarpneła jako dvd tak jak by sie film odtwarzał i nagle zaczeła grać muzyka.

Jestem bardzo szczęśliwy że prawie zrezygnowany miałem go wywalić przez okno a jednak udało mi się dziada oszukać,bo mam sporą kolekcje w plikach Flak,tylko jedno ale:skubaniec przerywa na niektórych piuosenkach i skacze wydaje mi się że to predkość 8x z jaką nagrywane są w tym programie płyty,nie potraffie zmienić na 4x czy ktoś by mi pomógł ustawić prędkość na 4x aby ten program z taka bypalal? ewentualnie jakiś podobny program z taka funkcją dvd-audio który ma możliwość ustawienia predkości nagrywania,będe bardzo wdzieczny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DVD-Audio Creator a Audio DVD Creator to dwa zupełnie inne programy!!!

Pierwszy to w pełni profesjonalny soft do authoringu płyt DVD-Audio - jest w dodatku piekielnie drogi.

Drugi to zwykły programik, który na zwykłych płytach DVD pozwala tworzyć składanki audio - NIE JEST to jednak format DVD-Audio!!! Taka składanka będzie odegrana na każdym odtwarzaczu DVD. To zwykła płyta DVD z plikami audio. NIE MA TO NIC WSPÓLNEGO z DVD-Audio!!!

 

Taka składanka na płycie DVD zawsze będzie grała źle. Zawsze będą przerwy miedzy utworami więc płyty koncertowej nie utworzysz. Nie da się na takiej płycie odsłuchiwać utworów bez minimalnej choćby przerwy miedzy ścieżkami. Mogą pojawiać się kliki i trzaski pomiędzy utworami - tak musi być bo wynika to ze specyfikacji DVD. To co utworzyłeś na Twojej płycie DVD jest typową domową samoróbką - żaden standard nie opisuje takich płyt więc problemów z odgrywaniem może być sporo.

 

O tworzeniu płyt w standardzie DVD-Audio pisałem w temacie:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sprzęt studyjny i oprogramowanie studyjne. Edytory, sekwencery, stacje robocze (DAW), authoring, stoły, maszyny i linie replikacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie chodzi mi o taka domową samoróbke audio na płyach dvd przy pomocy programu audio dvd creator, jeśli chodzi o przerywanie i trzaski to nie ma tak cały czas nieraz działa super i płynnie,poprostu chce spróbować wypalić to z prędkością min 4x a nie jak ten program ustawia automatycznie 8x mysle że 4x bedzie ok a przerwy w odtwarzaniu sa mniejsze lub większe w zależnośći od nośnika nie wszystkie płyty dvd odtwarza poprawnie,mam swoje typy które odtwarza prawie idealnie tylko ta prędkośc nie wiem jak ją zmniejszyć?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.