Skocz do zawartości
IGNORED

Scan Speak D3806/8200 Dome Midrange


escaper

Rekomendowane odpowiedzi

Ktokolwiek robił, ktokolwiek słuchał? Kojarzy ktoś jakieś dobre pomiary, testy w necie? Byłbym bardzo wdzięczny za wszelkie informacje, mam wielki dylemat - leżą na allegro za 600zł czyli niezła cena, co z tego że i tak wynosząca dokładnie tyle ile oszczędności mojego życia w tym momencie, ale może warto? Moje zainteresowanie nie jest oczywiście przypadkowe - od dawna nakręcam sie na kopułkowe śradniaki, bo podoba mi sie ich bardziej przestrzenny charakter, wydaje mi się że pomagają znikać kolumnom, generować ładną przestrzeń podczas odsłuchów z mniejszych odległości. Na góre dałbym na razie jakiś zwykły tani tweeter, potem chciałbym kupić jakąś średniej klasy wstęge. Na dół najchętniej jakiegoś 12" albo 15" i wpakować do odgrody. Mam 2 - 3 średniej klasy wzmaki i studyjna karte dzwiekową, co daje mi dość spore możliwości kombinowania i eksperymentowania - stąd pewna doza wiary w to, że uda mi sie to wszystko jakoś sensownie posklejać :] To jak myslicie, brać te Scany czy kupić sobie za jedną dziesiątą ich ceny jakieś Heco, Brauny, Contony, Duale i z nimi najpierw poeksperymentować?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.