Skocz do zawartości
IGNORED

nac c350 czy arcam alpha 7r


qwas

Rekomendowane odpowiedzi

głośników jeszcze nie mam ale mysle nad monitorami TDL KV1 lub Wharfedale Diamond 9.1 pokoj ma 10m2 chciałem jakies podłogowki ale przy tak małym pokoju mija sie to z celem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, w tym metrażu monitorki jak najbardziej. Ze wzmacniaczy słuchałem nada i do rocka by się "nadał" ;), poza tym Rotel. Właściwie dlaczego wybór pomiędzy C350 a Arcamem, a inne?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam nie wiem :) wg obiegowej opini sa to dobre firmy- tz jezeli mógł byś mi zaproponować jakiś inny wzmak wezme to pod uwage- zaczynam dopiero składac sprzet. Poprzednio miałem a400x i jpw 610i.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, ja na NAD-zie C-370 gram już ładnych kilka lat i mogę firmę polecić z czystym sumieniem. Muzyka ma kopa, jeżeli zestawi się go z odpowiednimi kolumnami, jest ok. C-350 to tylko szczebel w dół, trochę ;) niższa moc, przy tym samym charakterze brzmienia. Do dynamicznego grania poleciłbym poza tym japońskiego Rotela, słyszałem różne zestawienia i też było dobrze. Co do Arcama się nie wypowiadam, firma jak najbardziej przyzwoita, ale nie słuchałem nic poza odtwarzaczami CD. Szkoda, że nie masz możliwości odsłuchu, własne uszy to zawsze najlepszy doradca.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.