Skocz do zawartości
IGNORED

Proponuje nowa zakladke - ORTOGRAFIA


Denon lover

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jazz MD

(Konto usunięte)

Nowy, before it escapes my mind, just a short note about todays winnings. You are the very lucky winner of the "dimwit of the day". Now for the next week you get to wear a "Wiejski Tuning" baseball hat, complements from me. LOL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, kiedys bylo male party i zaproszeni sami Polacy, tzn. polonia lokalna, m.in. ziomki z pracy wujasa, i w pewnym momencie dwaj z nich (tacy z komplexami chyba i pretensjami do bycia kims wielkim czy cos) zaczeli nawijac ze soba po angielsku... hiehie, ale mielismy ubaw :). LMAO

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze do niedawna azbest byl w Polsce produkowany ( moze jeszcze jest). Przywiozlem kilka lat temu z kraju ksiazke na temat produkcji wina domowego gdzie sie podaje ze najlepszym materialem do filtrowania wina jest pokruszony AZBEST! Ale nie odpowiedziales na pytanie...;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazz, zadałeś mi pytanie, byłem grzeczny i odpowiedziałem, jesli nie miałeś zamiaru kontynuować tematu to po jakiego diabła marnujesz mój czas i mi d. zawracasz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Jazz MD

(Konto usunięte)

Romek.

 

Tak, juz pamietam. Ja z zasady nie preferuje, ale wole. Pomimo, ze kiedys lazilem sporo po polskich gorach, bylo to w czasach kiedy nie bylo jeszcze MTB. Natomiast zawiozlem do kraju jeden MTB i poniewaz jestem z reguly w Warszawie krece sie jedynie po Kampinosie i chetnie wyrwalbym sie w gory i oczywiscie z rowerem. W LA 150m od domu mam park, ktory jest jednym z wjazdow w Verdugo Hills, taka formacja gorska w srodku miasta. Pomiedzy moim garazem i grzbietem to jakies 600 wzniesienia, pasmo ma okolo 15-20km? Sciezki ich stan zmieniaja sie w cyklu sezonu w zaleznosci od opadow. Spotkasz sarny, coyoty i lwy gorskie - szczegolnie podczas nocnych wypadow. Sa to w sumie tzw fire roads, czyli nieubite, kamieniste, dziurawe drogi dojazdowe, razem okolo 60km, moze nieco wiecej. Jak wygladaja sciezki tam na poludniu? Kreci sie na trasach w Zywieckim sporo ludzi pomiedzy rowerami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, to nie wiem. Mam kilka swoich ulubionych tras, ale mają z zasady 70-100km i 1500-2500m przewyższenia, 90% po szlakach pieszych, 50% singletracks, nieco szutrówek. Ale jest dobry cykl książek z trasami w różnych częściach kraju, w tym zawsze kilka łatwych. Jak sobie przypomnę to napiszę.

 

Ilość pieszych zależna jest bardzo od trasy jaką wybierzesz - tam, gdzie ja jeżdżę, nie przeszkadzają.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Jazz MD

(Konto usunięte)

Przymierzam sie na lipiec w polskich gorach. Tutaj tez czesto jezdze z domu do Griffith Park obserwatorium - okolo 40km, poza tym sa znakomite trasy, ale to juz glownie drogi asfaltowe po Santa Monica mountains. W sumie nie wyjezdzajac z miasta jest faktycznie sporo interesujacych miejsc, ale brak polskiego folkloru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.