Jump to content
IGNORED

wzmacniacz do Celestion F2


pietrolo

Recommended Posts

Witam,

 

Planuję zakup wzmacniacza do kolumn Celestion F2. Ma ktoś może jakieś doświadczenia z tymi kolumnami, i z czym by się przyzwoicie spisywały?

 

Dodam, że chodzi mi o sprzęt używany i cenowo "dopasowany" do kolumn czyli raczej niższa półka.

Link to comment
Share on other sites

Ten link powyżej to prowokacja. Miałem 2 pary tych kolumny sprzedałem za grosze (250-para) żałuję tego bo mogłem przerobić na monitory do KD . pamiętam że grały spokojnie bez emocji uważam że do nich musi być jakiś muzykalny wzmacniacz którzy podbarwi troszkę ich dźwięk, grają raczej neutralnie, nie męczą słuchacza. Tak podpowiadam dla ewentualnego proponujacego wzmacniacz. jako że kolumny nie drogie to może z tanim Nadem a jeszcze lepiej jakiś Luxman serii L lub LV.

Link to comment
Share on other sites

W tych celkach F2 to samo co F20 to może potencjał jest max 60 RMS (pomimo że pisało 100 RMS) Jak podkręci takiego HK z niskotonowego bodajże 13cm zostaną wióry. Kolega też napisał aby półka cenowa była podobna. Nie ujmuję nic podanemu HK 680 świetna maszyna na pewno lepsza o klasę niż Sony ES 630 które miałem okazję równocześnie porównać. Jak pytającego interesuje taki HK to jak najbardziej polecam.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.