Skocz do zawartości
IGNORED

Jaki subwoofer...? Blagam - pomocy...


chris

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jako ze znawca na tym polu nie jestem, chce sie Was poradzic w pewnej kwesti...

Mam pokoj 4 na 5... a w nim: amplituner RXV 596, DVD S 540 i kolumny NS 300 - wszystko oczywiscie Yamahy. Od pewnego czasu zastanawiam sie nad dokupieniem subwoofera, w wiekszym stopniu zalezy mi na muzyce(glownie rock, ponadto Metallica czy np. Iron Maiden itp.), ale chcialbym zeby sprawdzal sie tez dobrze w filmach. Po glowie chodzi mi pare glosnikow takich jak np. Yamaha SW 320, badz 315(czym one w ogole sie roznia?), Koda SW 1000, a moze pomyslec nad Paradigmem 1200? Albo cos innego? Slyszalem tez, ze czasem lepiej kupic dwa i dobrze rozmiescic, a efekt moze byc naparwde dobry. $ jakimi dysponuje to ok. 2000 zl...(dodam jeszcze ze chcial bym wydac te pieniadze raz a pozadnie, bo raczej nie stac mnie na ciagle i sukcesywane ulepszanie sprzetu, achcial bym miec cos naparwde niezlego) Blagam - powiedzcie jak Wy to widziecie? Czy do takiego pokoju zakupienie mocniejszego subwoofera nie mija sie z celem czasem? Czy w ogole jest snes w kupnie subwoofera? Moze lepiej wymienic kolumny na inne a te sprzedac?

Z gory dzieki wielkie dzieki...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli preferujesz dźwięk stereo wymień metaliczne Yamahy na coś bardziej audiofilskiego. Osobiście POLECAM TLC CLASSIC2 świetna relacja jakość/ cena. Piękne wykonanie. Poszukaj na allegro.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audiofil Kraków czyli szymon,Ty jesteś niedorozwiniety umysłowo czy poje.....ny,bo juz sie nie da inaczej!!!!!!! jak Ci ktoś muwie po sto razy żebyś nie robił takich rzeczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjrzyj się ofercie firmy Mirage - osobiście posiadam subwoofer FRx-12 (już go nie produkują), który doskonale sobie radzi zarówno z kinem domowym jak i muzyką. Co prawda od jakiegoś czasu mam kolumny podłogowe i rzadziej go włączam, ale ten subwoofer wciąż znakomicie potrafi uzupełniać najniższe rejestry, bez dudnień, trzymając bas w ryzach. Jak go kupowałem, kosztował bliżej 3kzł (ale to było 3 lata temu).

 

M.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A MOZE POMYSLISZ O SUB 1000 FIRMY KODA? NAPRAWDE SUPER RECNZJE ZA SPRZET KTORY KOSZTUJE 1000 ZL. WEJDZ NA STRONE WWW.POLPAK.COM.PL TAM ZANJDZIESZ INFORMACJE O TYM SUBIE

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.