Skocz do zawartości
IGNORED

Jaki wzmacniacz do quadrali?


jaczylibodzio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, daaaaaawno dawno nie pisałem :) Ale przejdę do rzeczy...

 

Trafiły mi się kolumienki podstawkowe quadral. Z tyłu na "metce" napisane jest "hi-fi stereo box". Jednak po odkręceniu głośników okazało się że prawdopodobnie będą to późniejsze allsonic. A to za sprawą napisu jaki znajduje się na głośnikach (po za wysokim tonem) - "all". Bas ma 20cm, a kopułka na nim jest materiałowa/tekstylna (?). No a maskownica przednia jak z piecyka na butlę gazową :D Dosyć rozpoznawalna seria. Wszystko ładnie ślicznie i pięknie ale jednak coś jest nie tak. Niestety nie mogę posłuchać niczego po za dobrym wokalem :( Obecnie kolumny napędzane są wzmacniaczem Cyrus One, ale ni hu hu nie pasuje mi dźwięk. Chciał bym wnieść troszkę ciepłoty i łagodności w brzmienie. Nie wiem, może miał ktoś do czynienia z tymi kolumnami (konkretnie serią allsonic) ze wzmacniaczem tak do 500zł...? Oczekuję nieco więcej przestrzeni i więcej łagodności. Nie mam pojęcia co wybrać, ale wstępnie myślę nad jakimś nieco starszym marantz'em, lub rotelem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.