Skocz do zawartości
IGNORED

Pomocy -gdzie mozna posłuchać marantza ?


klemens

Rekomendowane odpowiedzi

zwracam sie głównie do mieszkańców grodu Kraka i okolic: czy ktoś wie gdzie w naszym pięknym miescie można posłuchać amplitunera marantza (konkretnie chodzi mi o sr 5400) ? Denona i Yamahę mozna posłuchać w Nautiliusie, nie mają tam jednak na stanie harman-kardona ani marantza. Pełnią szczęścia byłoby znależienie wszystkich tych klocków (denon, marantz, harman) w jednym miejscu (pomiesczeniu odsłuchowym a nie hali supermarketu). Harmana słuchałem w media markt (trudno to jednak nazwać słuchaniem) a marantza nie znalazłem nigdzie a myslę że jest to propozycja warta rozważenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, byłem na Chodkiewicza mają marantza tylko nie było warunków do odsłuchu jak przyszedłem - ale umówię się niebawem, jeszcze raz dzieki za info. Jak posłucham marantza to nie omieszkam zamieścić swojej opinii szczegónie ciekaw jestem jak wypadnie na tle denona 1804 ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.