Skocz do zawartości
IGNORED

Shanling ?


jackk

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mieliscie moze doczynienia z w/w firma? Powaznie rozwazam kupno tego zintegrowanego:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Od razu mowie ze dopiero zaczynam 'przygode' z analogiem. Pierwszy krotki odsluch mam za soba wrazenia b. pozytywne!

Za porada forum analogowego nabylem phono preamp (640P), ma byc w tym tygodniu. Poza tym nowy 1200MKII z Shurem M97xE

Nie mam nic przeciwko 'made in china' jesli jakosciowo produkt nie odbiega od normy. Ale fajnie byloby uslyszec opinie znawcow. Pare internetowych 'reviews' na temat Audio Space (czyli Shanlinga) bylo b. pozytywnych. Cena za ten model (Galaxy 88) to 2200Can$ byc moze da sie utargowac ze 2 stowki. Inna alternatywa jest Galaxy 34 (jakies 1500$). Ale jak mi doradzil jeden kolega na forum analogowym model 88 ma wieksze mozliwosci 'rozwojowe' (nie mowiac o wiekszej mocy).

Kolumny do tego to stare Paradigmu (4 ohm) porownywalne do 9SE.

Dzieki z gory za sugestie. Acha i nadaje z Calgary.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Ale jak mi doradzil jeden kolega na forum

>analogowym model 88 ma wieksze mozliwosci 'rozwojowe' (nie mowiac o wiekszej mocy).

 

Tak w celu uzpełnienia :),

Nie mówilismy o możliwościach rozwojowych wzmacniacza, tylko wiekszej swobodzie w późniejszej wymianie kolumn, innym charakterze brzemienia, no i mozliwości zaaplikowania lamp 6550, które osobiście bardzo lubię...

 

Galaxy34 ma tylko 16W, a to z lampy EL34 nie sprawdzi się w konfiguracji ze wszystkimi kolumnami. "Diabełek" na przykład, to co innego. Hula aż miło nawet przy 16W.

 

Myślę, że jest tu wielu posiadaczy chinskich wzmacniaczy i coś pomogą. Ceny w Kanadzie wydaja sie dosyć wysokie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.