Skocz do zawartości
IGNORED

Panasonic S47 czy S75?


JacoXP

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jako kompletna lama w tej materii chcialem prosic o rade - mianowicie panasonic s47 - nowosc, to chyba bedzie dobry :)), czy sprawdzony juz model s75? Pytam stad, ze po co mi wbudowany dekoder dolby w s75, skoro mam zamiar kupic amplituner i to w nim bedzie zestaw dekoderow? a s47 bedzie chyba mial wszystkie pozostale bajery z s75, czyli obsluge formatow wszelakich, re-master, dvd-audio itd, itp. A moze sie myle? Roznica w cenie niby tylko 200 zl, ale po co przeplacac?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Panasonic rv-35 i mam już go serdecznie dość.

Mało jakie płyty czyta dvd-r, a serwisie dają gwarancję na płyty nagrywane stacjonarnym odtwzrzaczu Panasonica na płytach oczywiście Panasonica.

Płyty które miałem czytają wszystkie odtwarzacze dookoła tylko nie mój. Więc zastanów sięnad kupnem w ogóle Panasonica.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko - Żaden !!. Kupiłem 35 w Mediamarkt i w ciągu 30 minut pojechałem oddać. Nic nie czytał!!!!!!!!!!!! Tylko jedna płyta dvd-rw zaskoczyła. W Media wymieniłem za dopłatą 20 zł na Pioneera 2650. Przeczytał wszystko, +, -, rw, itd, nawet niezakończone płyty rw z filmami i te z kamery cyfrowej robione w pinnaclu! Kupując dvd koniecznie patrz,żeby miał osobny ozdobny znaczek RW. Panasonic go nie ma ( i nie tylko on ). Górą Pionner, nawet najprostszy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam s75 i czyta mi wszystko - nawet RW mimo że teoretycznie nie powinien...Duzo chyba zelzy od konkretnego egzemplarza.Swoją drogą - trudno oczekiwac po tak (teoretycznie) zaawansowanym funkcyjnie modelu niewiadomo jak wyrafinowanej mechaniki skoro sprzet jest w cenie 9 stów

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z oczywistych powodów ja również używam Pioneera- czyta wszystko. Panasonic ciągle stawia na (oczywiście lepszy) format DVDRAM, stą brak napisu RW na przedniej ściance. Chociaż mój Pioneer też nie ma tych magicznych literek i czyta wszystko. Z drugiej strony większość na forum zachwala Panasonica, pisząc że czyta wszystkie płytki, więc jest problem, może są różne serie, gdzie indziej produkowane ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.