Skocz do zawartości
IGNORED

Wybór karty dźwiękowej lub DAC


tas

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję niedrogiej karty dźwiękowej obsługiwanej przez system MS Windows 7 Ultiate x64. Obecnie używam zintegrowanej dźwiękówki Realtek ALC882, lecz dźwięk jest "nieco" stłumiony, bas nie wyrabia przy szybszy rocku, czy metalu,nie mówiąc o muzyce klasycznej. Na tym samym komputerze miałem wcześniej system Windows xp sp3 32bit, te same sterowniki do dźwiękówki, dźwięk był identyczny jak w opisie powyżej. Poprawę i to znaczącą przyniosło zamontowanie karty Creative Sound Blaster Live! SB0100. Karta działała poprawnie pod xp, ale pod 7 nie ma do niej oryginalnych sterowników, bo nieoryginalne działają niestabilnie. Przez co zdecydowałem się na wymianę karty, niezbyt interesują mnie karty USB , z mojego doświadczenia strasznie łapią zakłócenia. Dodam jeszcze, że SB0100 z dźwiękiem wyrabiał znakomicie - nie straszny mu był szybki bas, średnie i wysokie również dobrze było słychać, co do odsłuch to dało się do słuchać całymi godzinami. Zastanawiam się nad jakimś Sound Blasterem Audigy lub X-fi, tylko które modele są godne polecenia i przede wszystkim nie "kastraty" bo to już było pomyłką ze strony Creative - karty bez kondensatorów, tylko same półprzewodniki. Zastanawiam się nad czymś takim: Sound Blaster Audigy SB0090; Audigy 2 (SB0350). Czekam na propozycje (tylko w "ludzkich pieniądzach")

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku weź się. Co 3 temat dotyczy tego samego. Poczytaj zamiast zaśmiecasz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Talking me at last to the World where uncertainty does not exist.

In Heaven or Underground..." - Mr. Doctor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.