Skocz do zawartości
IGNORED

equalizer do amplitunera yamaha 440


UNIGLOBART

Rekomendowane odpowiedzi

czy warto kupic do amplitunera equalizer np technicsa 90 ? czy poprawi mi siędzwiek a poza tym nie widzę innej mozliwości podłączenia do swojego kina domowego mikrofonu chyba ze znacie jakies inne mozliwosci (oczywiscie nie zmieniają c juz obecnego ampitunera) bardzo prosze o pomoc fachowców, czy warto wydawac az 500-600 zł czy poprawi sie dzwięk na głosnikach chodzi mi tu głównie o wysokie i średnie oraz cieplejszy basik ,jak to podłaczyć potem ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka że jeśli brzmienie nie pasuje na zerowym usawieniu wszelkich equalizerów to taki bajer nic nie pomorze,ale pogorszy,więc nie warto wydawać na to pieniędzy,bardziej polecam zabawe z kabelkami,kupic jakiś kabelek sygnałowy o łagodnym brzmieniu i powinno się polepszyć,ale przed kupnem polecam wyporzyczyć kabelek i wtedy posłuchac i jak pasuje to kupić .POZDRO

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Equalizer to juz przeszlosc napewno popsuje dzwiek wprowadzajac szumy i znieksztalcenia.Sproboj inaczej ustawic kolumny to pomoze duzo wiecej niz wymiana kabelkow. Napisz jakie masz kolumny bedzie latwiej ci doradzic.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haslo miesiaca: "Kabel bardziej od equalizera podbije Wam bas i wysokie". Jak slysze takie cos to mi sie robi... Stosujac inne kable slyszy sie powiedzmy male roznice to sa niuanse. Wg mnie jesli brzmienie amplitunera Ci nie odpowiada, to mozesz sobie pomarzyc ze jakies kable Ci cos pomoga. Elfan Tys poczatkujacy, wiec co Ty wiesz o kablach ??? Ja nie wiem wogole czy w takiej klasie sprzetu jak na tej grupie jest wogole sens inwestowac w kable.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może początkujący ale na własne ucho doświadczyłem tego co potrafi kabelek:) może nie będzie kolosalnej zmiany ale słuszalna napewno i na barwe dzwielu też bedzie miec wpływ.POZDRO

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uniglobart np.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszuakj w sieci, popytaj o cos podobnego w MM i innych sklepach. Ja wiem, ze na 100% to mozna kupic w szwecji, cena to 300 pln. Alternatywa jest DIY, schemat jest pewnie bardzo prosty a i koszt elementow nie powinien przekroczyc 50 pln.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UNIGLOBART

Harvie chodziło o to, że alternatyĄ jest DIY, czyli "Do It Yourself" czyli skonstruowanie czegoś własnymi łapkami, jak wiesz jak to zrobisz i umiesz posługiwać się lutowncą itp itd

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.