Skocz do zawartości
IGNORED

Kody do pilota Yamahu RXV 730


sklarus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, stałem się właśnie szczęśliwym posiadaczem amplitunero do kina domowego Yamaha RXV 730, lecz ani w instrukcji polskiej ani w angielskiej nie podano kodów do innych urządzeń mogących być obsługiwanymi przez pilota amplitunera. Może ktoś zna stronę gdzie można je znaleść lub posiada takowe kody. Bardzo proszę o pomoc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam mam ten model i tam nie ma w instrukcji kodów, bo pewnie wg. yamahy nie ma takiej potrzeby, bo kody w tym modelu są wprowadzane inaczej, czyli wchodzisz w tryb zmiany kodów i wtedy na wyświetlaczu lcd (tym małym na pilocie) pokazują ci się skrócone nazwy producentów sprzętu i wtedy wybierasz producenta (i modlisz się wduchu aby pasował, przeważnie przy każdym producencie, jest dodatkowo pare modeli pod postacią "nazwa producenta1,2,3,4,5,6" itp itd (czyli np. sony1, sony2, sony3 itd). A jeszcze wpeirw musisz wybrać czy to ma być: cd, tv, tape, vdr, md, itp (czyli typ sprzętu, i od tego zależy jakie nazwy producentów ci sie pojawią).

Kiedyś też szukałem tych kodów, bo myślałem, ze w ten sposób uda się zmusić w/w pilota do obsługi mojego decka Teaca (starsze modele i bodajże 440 wśród kodów wymieniały "tape Teaca"), ale nie udało mi się nic znaleźć na ten temat. Podejrzewam, że nie ma możliwości wklepywania kodów z klawiatury, ale może sie mylę i ktoś to naprostuje (sam bym sie bardzo ucieszył).

 

ps. próbowałem wbijac kodny na modłę rx-v440 i nie zadziałało (ale w tym modelu jest inny pilot).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.