Skocz do zawartości
IGNORED

Czym polaczyc Denon3803+B&D604/602+centr


HDTV Inc

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zestawik ktory dostalem w prezencie od rodzinki, ale niestety dali bez kabli ;(. Pytanie czym to podlaczyc > Amplituner Denon 3803 przod B&W 604S3 tyl B&D602 S3 centralny wiekszy B&D. Pokoj 20m2 blok plyta slucham muzyki elektronicznej i pop od czasu do czasu glosniki spelniac maja funkcje kina domowego. Ratunku czym to podlaczyc aby nie zepsuc sobie dzwieku, poradzcie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, nie przeczytałem zbyt dokładnie - dostałeś bez kabli...........hm..........mi może słoń na ucho nadepnął ale w tym przedziale cenowym z którego masz sprzęt to kabla mało słychać..........moim zdaniem.........audiofile na pewno się dosłuchują różnych różności........interkonekt z przedziału 100-200pln jest oki, a do kolumieniek z przedziału 20-100 max..........

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja przez pierwszy tydzień posłuchałbym na zwykłym kablu 2zł/m, to Ci da obraz systemu i podpowiedź co byś w nim chciał kabelkiem skorygować. Kabel ma niebagatelne znaczenie i na kiepskim, czy nieodpowiednio dobranym system nie rozwinie skrzydeł. Ja na początku swojej przygody temat kablowy trochę przeoczyłem i przez pół roku słuchałem na Black Rhodium AST 75, to jest dopiero paskudny kabelek. Trzymaj się od niego z daleka :) Teraz posiadam Audioquest CV4 i jestem bardzo zadowolony. Dźwięk jaki mam - przede wszystkim neutralny ze świetnym basem, kiedy ma być ciepło jest, kiedy ma ukąsić - proszę bardzo. Przestrzeń - super, nieprzekłamana, ze świetną lokalizacją. Nie mam się do czego przyczepić. Na początku myślałem, że jestem zwolennikiem bardzo ciepłego dźwięku nawet kosztem przejrzystości. Kupilem nawet kabelek Ultralink Ambiance Mk II (cena 2220 zł za 2 x 2,4 m sic!!! to jak dla mnie oznacza miesięczną głodówkę :), na tym kablu faktycznie było cieplutko i nawet na początku nawet mi się podobało, ale muzyka utraciła blask, wszystko grało tak samo, było przewidywalne. Po wymianie na CV-4 wszystko wróciło na swoje miejsce. Dźwięk się otworzył. A muszę Ci powiedzieć, że po pierwszym podejści do CV-4 nie byłem na niego zdecydowany. Musiałem się jeszcze trochę pomęczyć z innymi droższymi kablami, żeby dostrzec jego zalety.

 

Pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzecik jest niepodlaczony bo jeszcze remont mam w domu, chce pociagnac kable w peszlach do tych kolumn.

 

Peter7 - ucho mam chyba nie najlepsze bo ostatnio montowalem plazme i rzutnik u goscia co mial B&W Nautilius Prestige (slimaki) z monoblokami Classe i nie powalilo mnie. Niestety nie jestem audiofilem, kasy tez nie rozrzucam poprostu wydaje mi sie ze i tak ten sprzet co dostalem to jest niezly jak na warunki polskie.

 

rogus - zadalem pytanie bo po przeczytaniu forum wynika ze B&W maja wyrazisty bas a zwlaszcza jak je podlaczyc z Denonami, stad moje pytanie nie mam jak testowac teraz tego wolaby zdac sie na jakies rady z forum. Ludzie tutaj pisza ze 603 S3 to juz duzo bassu a co dopiero bedzie z 604 S3 w 20m2 ??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

->HDTV Inc,

 

O bas w 604 w 20 m.kw się nie martw. U mnie 604 s3 chodziły przez dwa miesiące w 18 m.kw. z jamahą rx-v640 i bas w cale nie dudnił i nie przytłaczał (pomieszczenie było szczegulene bo wszystkie kolumny grały z małą ilością basu). 604 mają naprawdę świetną kontrolę basu (jak na mnie).

 

KL

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

T+A DAC 8 DSD via Silencable Wizzard XLR do KRELL s550k a ten via Velum LS-G do Audio Physic Cardeas Plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chdziło mi o szczególne pomieszczenie, a nie jakiekolwiek inne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

T+A DAC 8 DSD via Silencable Wizzard XLR do KRELL s550k a ten via Velum LS-G do Audio Physic Cardeas Plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HDTV - też nie jestem audiofilem.... Słuchałem już paru rzeczy i te róznice są dla mnie conajmniej nieznaczne.... I nie za taką kasę ile to wszystko kosztuje. Kiedyś koleś zaprosił mnie na test kabli i serio - to jest dla mnie w sferze "wydawania mi się" że są różnice. W życiu bym nie wywalił paru stów na kabel...... Dlatego jeśli nie jesteś audiofilem to podejdź do sprawy very easy.......:))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HDTV: Jeśli nie masz zadatków na chorobę audiofilską polecam konkretny i sensowny kabel firmy Cordial. Do kupienia np. w Audioforte w Warszawie. Ja kupiłem model CLS 440 do biwiringu (warto przy B&W). Kabel ten jest gruby jak... no gruby ;-) i bardzo elastyczny. Przerzuciłem się z Sonic Linka i nie żałuję. Poza tym kosztuje raptem 21 zł / metr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

We stand in the Atlantic
We become panoramic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.