Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  146 członków

Kenwood Klub
IGNORED

Nieaudiofilski Klub Kenwooda


gelson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przed zakupem tunera trafiłem na stronę którą podałeś. Nie ukrywam że trochę się nią kierowałem, szczególnie że 6040 został tam postawiony na równo z Yamaha T-85.

Wszystko to i tak nie ma znaczenia. Trójki muszę słuchać z opcją HiBlend, moja miejscowość to jakaś czarna dziura dla tej stacji. Rzeszów odbiera z pełną mocą jednak jakość jest średnia. Przy ładnej pogodzie Kraków zaskakuje jakością inplus.

Tymczasem polecam Polski Top Wszechczasów, on air ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 lata później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Witam

Od wczoraj jestem mam nadzieje szczęśliwym posiadaczem wzmacniacza Kenwood 5090r.  Niestety mam pewien problem. Chcę podłączyć do niego korektor i mam problem. W moich dotychczasowych wzmacniaczach Technics i Onkyo nigdy nie było z tym problemu. Podłączyłem korektor klasycznie poprzez tape ( odpowiednio rec out i play in) i korekcja nie działa . Co jest bardzo dziwne słupki korektora działają przy uwaga wyłączonym wzmacniaczu ( ruszają się do muzyki z tym, że oczywiście dźwięku nie ma) Kiedy włączam wzmacniacz słupki się wyłączają . Zawsze miałem do tej pory korektor podłączony w ten sposób, że poprzez tape miałem go na wszystkich urządzeniach. Może w Kenwoodzie to tak nie działa ????

Proszę o radę co z fantem zrobić.

Pozdrawiam

soulman             

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 7 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

Witam wszystkich serdecznie. Zacząłem kompletować zestaw kenwood. Na początek przyszedł wzmacniacz KA-4040R, potem tuner KT-6040, w końcu kupiłem deck KX-7050. Z magnetofonem mam straszny problem, otóż grał przez pół godziny i zatrzymał się. Nic nie pomogło, inna kaseta, przewijanie itp. Tak jak by działał auto stop. Zamówiłem paski. Ponieważ nie znalazłem nikogo kto by się tym zajął, postanowiłem zadziałać sam. Wymiana pasków to jakiś matrix w tym modelu. Trzeba rozebrać pół mechanizmu. Co ja pomyślałem sobie o konstruktorach to już zostawię dla siebie. Po trzech dniach udało mi się to złożyć, ale kieszeń kasety nie chce działać, ma jakieś straszne opory i wraca do pozycji otwartej, w związku z tym nie mogę nawet sprawdzić czy to był pasek. Jestem wściekły na siebie, bo to co włożyłem w kenwooda w sumie, wystarczyło by mi na całą wieżę technics, ale dałem się zwieźć że technics to zło. 

W związku z tym, mam pytanie, czy jest możliwość, że ktoś naprawia ten sprzęt w ludzkich pieniądzach (niestety koronawirus mocno uszczuplił mój budżet) ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.