Skocz do zawartości
IGNORED

Jaki najlepszy subwoofer ?


lukas83

Rekomendowane odpowiedzi

Ale który to był Jamo i jak dawno? SW410, SW1008, jeszcze co innego? Pamiętam, że tych dwóch kiedyś słuchałem - rzeczywiście grają potężnie biorąc pod uwagę cenę, po stronie wad można zapisać im niechęć do sięgania większych głębi i pewną tendencję do grania trochę na jedno kopyto, choć w tej klasie to raczej nieodwołalne. Oprócz tego jest spora oferta całkiem podobno niezłej Kody, ale tu już niech się wypowie ktoś, kto jakąś ma... W każdym razie na pewno warto odsłuchać obie marki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzilo mi o model SW 7000. Znalazlem taki na allegro za 700zl. Mysle tez nad nieco mniejszym modelem E3. O kodzie tez duzo slysze ale u mnie w sklepach po prostu jej nie ma (jestem z gdanska) i nie mam gdzie jej odsluchac...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej, wasci - za slabo szukales, w Gdansku kolo Auchan jest sklepik z RTV-AGD (chyba Avance); nie dalej jak 2 tyg. temu widzialem tam 2 subwoofery kody - sw1000 i jeszcze inny model - chyba SW15, poza tym maja tez Paradigma. Nie sadze aby robili problemy z odsluchem.

 

pozdro.

 

Tom.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą rozpocząłem wątek na stereo na temat kolumn GrandHigh. Jak przystało na amerykańców wyglądają potężnie, a i SUB jest w ofercie. Kosztuje 1300zł, pokryty szkłem i wyglądający na 3-5kzł tylko nie wiem jak gra, stąd moje pytanie.

Aha- www.gh-grandhigh.com

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.