Skocz do zawartości
IGNORED

Jakie kolumny do Harman/Kardon?


Gość wrobel

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Arek C.

(Konto usunięte)

Infinity Alpha50 mają raczej nieciekawy dźwięk.Szczególnie góra jest jakaś taka "matowa"i bez blasku,znacznie lepiej zagrają JBL-e LX 2005 w podobnej cenie.Harman,Infinity,JBL to jeden koncern-można więc z powodzeniem łączyć ich produkty.Ja jednak zdecydowanie polecam JBL-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno takie pomieszczenie bez problemu obsłyżą Visatony Vox 251 .Cena koło 6 kzł ,ale z drugiej ręki można myśleć.Poza tym musisz sprawdzić czy twój sprzęt pociągnie Voxy .HI-FI i muzyka 3OO.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno takie pomieszczenie bez problemu obsłyżą Visatony Vox 251 .Cena koło 6 kzł ,ale z drugiej ręki można myśleć.Poza tym musisz sprawdzić czy twój sprzęt pociągnie Voxy .HI-FI i muzyka 3OO.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm słuchałem tego zestawiku z PARADIM MONITOR 9v2 i całkie całkiem to sie sprawowało a to tego bez problemu Ci zapewnim odpowie natezenie dzwieku w 40 metrowym pokoju

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość wrobel

(Konto usunięte)

Mam wzmacniacz i cd Harman/Kardon i chciałbym kupić kolumny stojące podłogowe.Zastanawiam się nad Infinity Alpha 50 (1100 za szt.), czy może w złym kierunku patrze prosze o pomoc.Słucham lekkiego Jazzu, Mark Knopfler, Roger Waters takie klimaty.Żadnej klasyki.Pomieszczenie ok. 35-40m2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym zastanowił się nad jakimiś dziarskimi paradigmami :)

w Infinity góra trochę mi przeszkadza (taka mało przejżysta) ale to moje zdanie ;)

No ale w sumie za taką kasę to będzie cieżko dobrać paradigmy do tak dużego pomieszczenia

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 33 lat później...
Gość drohomir

(Konto usunięte)

Psiadam od niedawna zestaw harman/kardon 1500, do tego dokupiłe zestaw kolumn kina domowego Jamo E 350+sub. Słuchając obojętnie jakiej muzyki mam wrażenie, że nie do konca zadowala mnie bas tych kolumn. Chciałbym je w najbliższej przyszłości zmienić - tylko na jakie???? Doradzcie Proszę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Seria Alpha nie jest chyba dobrym pomysłem.Osobiście poszukałbym czegoś w stylu podłogowych Paradigmów z serii monitor.Są to kolumny przeznaczone do grania w dużych pomieszczeniach.Równie dobrym partnerem byłyby kolumny JBL-a z serii LX.Mają ładne brzmienie i dobry stosunek jakość/cena.Poza tym może warto zwrócić uwagę na polskich producentów QBA,ESA,AUDIO ACADEMY.Moim zdaniem wymienione kolumny zagrają lepiej od INFINITY.POZDRAWIAM:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.