Skocz do zawartości
IGNORED

The London Audio Club


stefan5000

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki za zameldowanie sie,czekamy na nastepnych!

kerap

Mieszkalem przez 10 lat w poludniowym londynie Brixtan man,twoje okolice znam dosc dobrze.W stretham,norwood,itp... jest kilka pubow gdzie graja na zywo muzyke,i pewnie juz to wiecie ale powiem to...Zadna audiofilia nie zastapi proper pub gig.

Jesli ktos z poza uk chcialby sie przylaczyc to rowniez zapraszam.

Edytowane przez stefan5000

When it comes to A Class amplifiers . I am totally biased.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to pytania pytania i jeszcze raz pytania.. na czym i jakiej muzy sluchamy? u mnie: zripowana do bezstratnego codeka lossless od Mac płyta CD zagra na Macmini z 8gb ram przez optyczny kabel wpadnie do DACmagic cambridge audio następnie przez interconnecty cambridge audio serii 700 do Yamahy A-S500 a następnie po kablu głośnikowym firmy QED XT Evolution do głośników Monitor Audio BX2, system wesprze 150 watt Subwoofer firmy Boston. pozdro !!!!

muzyka to: metallica, slayer czyli metal hehe, dobry rock pink floyd itd tom waits, nick cave , muzyka powazna koncerty ... muzyka alternatywna ogolnie pelna elastyka , ostatni koncert na zywo O2 aca brixton Motorhead :) bylo ostro !!!! pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie gra glownie diy.kolumny to odgrody na fostexach i fane,wzmaki rozne przewaznie wlasne projekty ale od dluzszego czasu,i tu-chyle czola przed Nelsonem Pass'em gram na klonie F-5.Pre to single ended na j-fetach zrodlo M-audio.

Muzyka:

wszystko co mi sie podoba,Jazz,rock,blues,klasyczna ,metal,disco...

When it comes to A Class amplifiers . I am totally biased.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee to z muzyką podobnie duża tolerancja a sprzęt z kosmosu hehe wielki szacunek :) mistrzu Jedi weź mnie na ucznia hihi pozdrawiam serdecznie !!

 

no niestety nie stać mnie na razie na szaleństwo totalne ale staram się: używam DACa i tym samym wyciskam tyle ile się da z tej Yamhay ps. zaskoczyła mnie dźwiękiem taaaaka tanioszka ale znokautowała mnie i po moim NADzie c326bee wspomnienie hehe mieszkam 6 lat w Londynie na dorobku cały czas ... ale radze sobie i jestem dumny ze swojego sprzętu mój rocznik 69 czyli mogę smiało zaśpiewać ja urodziłem się 20 lat po wojnie to tak za Dezerterm polskim punkowym zespołem i tak jak ty nawet muzyki do tańca jeżeli wpadnie w ucho to posłucham baaa zatańczę hehe ale to extremum w Polsce zawsze stał w miarę dobry sprzet na półce no i tutaj staram się zadbać o moje uszy jeżeli piwko jest aktualne to może kiedyś spotkamy się ... i pogadamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno!trzeba bedzie cos zorganizowac zapytam mojego kolege kiedy gra-to mozna by sie bylo wybrac na jego koncert.Oczywiscie jesli terminy podpasuja.

Arek tez moglbys przyjechac jak bys znalazl czas.

Kerap.

Jestem ten sam rocznik.

Edytowane przez stefan5000

When it comes to A Class amplifiers . I am totally biased.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez widzialem Motorhead w Brixton academy ,ale w 98roku i powiem ci ze tak glosno jak wtedy to jeszcze nigdy nie slyszalem.Pamietam do dzis gdy zagrali "Ace of Spades"i weszla 2ga gitara to myslalem ze ogluchne!

When it comes to A Class amplifiers . I am totally biased.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jaki fajny klub :)

witam z sw london - brixton na pograniczu camberwell albo camberwell na pograniczu brixton.w londynie jestem z 11 lat, stereo dopiero odkrywam i raczkuje aczkolwiek jak ktos ma ochote posluchac moich gratow to zapraszam.

pozdrawiam.

Roksan Caspian m2, Epos m12.2,Cambridge Audio Stream Magic 6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O!Witamy nowego kolege.trzeba bedzie pomyslec o jakims spotkaniu,a swoja droga to moze nawet sie znamy?Bujalo sie troche na scenie towazyskiej kiedys:)))))

 

Zachodzilem kiedys na pinte i karaoke do "silver buckle" ale to bylo z 9-10 lat temu

When it comes to A Class amplifiers . I am totally biased.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chłopaki,

 

Nie mieszkam w Londynie, ale będąc na studiach spędziłem tam rok na przełomie 98 i 99 roku. I też mieszkałem na południu: 15 minut jazdy autobusem P3 na południe od Elephant&Castle. Można wam zazdrościć możliwości uczestniczenia w koncertach, mnie się udało zaliczyć jedynie Afghan Whigs w Astorii. Ale za to przywiozłem pół walizki płyt używanych z Berwick Street. I te dziewczyny wszystkich nacji i kolorów ;o)

 

Serdecznie pozdrawiam klubowiczów!

 

EmilioE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...

Witam serdecznie z SE25. Jesli mial by ktos chec na spotkanie przy muzyce jednak ze bez alkoholu to ja chetnie, jak tylko grypy sie pozbede. Ostatnimi czasy slucham raczej analogowych wydan - vinyl oraz kaseta. Marzy mi sie zestaw na lampach a przynajmniej u kogos jak by mozna bylo ucho zawiesic... Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 20

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.