Skocz do zawartości
IGNORED

Wzmacniacz słuchawkowy - jak oceniacie?


geertgen

Rekomendowane odpowiedzi

>wovo

 

...zapytaj się posiadaczy moich wzmaków czy są "ten tego"? "Za duże trafo, za mała reszta?" Soory, ale widać, że nie wiesz za bardzo o co w tym chodzi. I zapewniam cię, że wszystko tam jest bardzo przemyślane.

 

Ja też jestem zdania, że lepiej zrobić sobie dobrze samemu, no przynajmniej wzmacniacz:-)

 

pozdr

Rafał

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Sproboje Ci cos bartezzz przyblizyc, bo tak jak rafful mowil

mam ten wzmacniacz i grado sr 80. No oczywiscie wpierw grado musialo sie wygrzac bo oostro bylo, pozniej grado trafily do serwisu gdzie wymienili jedną sluchawke. Uh.. ale do rzeczy, zapewne są to subiektywne wrazenia, nie jestem szpecem od budowania kaskadowych zdan o dzwieku ale... Bardzo dobra dynamika, bas nie schodzi nisko, nie jest w zadnym wypadku dudniący, jest krotki i dobrze kontrolowany. Szczególowosc przekazu jest naprawde duza, na plycie Enyi "watermark" slychac nawet momentami cichutkie poskrzypywanie krzesla pianisty :-]

Na wyzszych rejestrach slychac bardzo dobrze niedoskonalosci nagranych plyt, potrafią boleśnie jazgotać, ale przy sluchaniu na kolumnach tez sie to wyczuwa. Jesli masz dobrze nagraną plyte to przyjemnosci ze sluchania mozesz czerpac garsciami :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AmAdeuz >> Raffull

 

Dzieki za pomoc i opinie. W jakiej kwocie sie zamknela calosc konstrukcji?

To tez istotne. Juz jedna noga kupilem lampowca OTL (Lampy: prostownik 2x EZ 81 , sterowanie .2xECC88, końcówka 6H13C (od Svietlany) ). Cena 355zl + przesylka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.