Skocz do zawartości
IGNORED

Jackie Evancho - narodziny gwiazdy?


piotrg42

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem że będę pierwszym, który wpisze to nazwisko na audiostereo bo jestem jej fanem od sierpnia 2010. Wielokrotnie wpisywałem do wyszukiwarki i nic a dzisiaj jest "romekjagoda" wyczaił. Bardzo bym nie chciał aby na tym forum nie zaistniała jako ciekawostka, która wystąpiła w mam talent. Jej głos mnie urzekł od pierwszego razu i jak się przekonacie nie tylko mnie. Na YouTube pierwsze nagranie w wieku lat 7(polecam) potem lat 8,9,10, dzisiaj ma 11 ale dobrze się trzyma. Koncerty na żywo przed dużą publicznością rewelacja. Nawet na stadionie przed 50 tys.widzów. Płyty- pierwsza w wieku lat 9 nagrana amatorsko gdzie słychać mnóstwo niedostatków i to że śpiewa dziecko jest wzruszająca(można ściągnąć z sieci lub kupić za 1000 dolców na ebeyu).

Druga płyta mnie rozczarowała bo owszem ładnie efektownie ale dla głupiego amerykańskiego słuchacza. W ogóle jeżeli chcecie poznać ten diament to trzeba przymknąć oko na amerykańskie dyski błyski. Płyty świąteczne jak kto lubi. Najfajniejsze że mamy okazję śledzić rozwój kariery od lat 7 do mam nadzieję długo po mnie i że kiedyś będzie wielką divą na miarę tych największych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.