Skocz do zawartości

Blog audiostereo.pl

 • wpisów
  45
 • komentarzy
  97
 • wyświetleń
  137 515

Współtwórcy bloga

Przedstawiamy Wam Kluby 2.0


audiostereo.pl

3 010 wyświetleń

 Udostępnij

Hej,

minęło trochę czasu od ostatniej rewolucji w Klubach. Przemyśleliśmy temat, wyciągnęliśmy wnioski i możemy Wam teraz zaprezentować Kluby 2.0, z których jesteśmy naprawdę dumni!

Będą to Kluby marek, jakie znacie do tej pory. Będą segregowane domyślnie według aktywności (przy ostatnim podejściu do zmian były alfabetycznie i to bolało wiele osób). Filtrowanie można ustawić jednak dowolne – alfabetyczne, wg. ilości zawartości i inne. Każdy Klub posiadać będzie swoje logo oraz opcjonalny krótki opis. Kluby będą mieć też listę klubowiczów, więc stworzy się prawdziwa społeczność przypominająca bardziej fanklub, a nie zwykłe forum, jak do tej pory.

Na stronie głównej Klubów można wybrać sobie widok listy (jest obecnie domyślny) lub karty – wtedy mamy większe loga klubów, wykaz członków itd. Każdy wybiera wedle gustu. Jedni wolą zwarty kompaktowy wygląd, inni wręcz przeciwnie.

Oprócz tego w nowych Klubach są role – moderator, lider, właściciel, więc tym zasłużonym i najaktywniejszym użytkownikom można je przydzielić, aby "ogarniali" Klub. Tutaj trzeba będzie to ustalić z moderatorami/użytkownikami komu dać takie przywileje.

Listę klubów, do których się zapisaliśmy znajdziemy na naszym profilu użytkownika, więc łatwo będzie dotrzeć do interesujących nas treści, bez potrzeby przebijania się przez całą listę klubów (na głównej stronie klubów też znajdziemy Nasze Kluby).

Oprócz tego nowe Kluby mogą być otwarte, zamknięte (coś jak stary Salonik), prywatne i inne. 

 

Opcji jest sporo więcej, najlepiej jak sami je przetestujecie ? Zapisujcie się więc do swoich ulubionych klubów i zgłaszajcie nam uwagi.

Jeszcze migrujemy całość, bo jest tego bardzo dużo, ale w najbliższym czasie wszystko powinno być już na nowym silniku na:

https://www.audiostereo.pl/clubs/

Serdecznie zapraszamy do Klubów 2.0!

 Udostępnij

11 komentarzy


Rekomendowane komentarze

Właśnie zauważyłem, że wyłączone mi zostały subskrypcje w klubach S14hz i Cayin. Już włączyłem spowrotem, ciekawe tylko dlaczego akurat te wyłączono. Pozostałe nie były wyłączone.

Odnośnik do komentarza
 • Administratorzy

Na razie trwa jeszcze migracja. Wlascicielami wszystkich klubow na potrzeby migracji sa administratorzy AS, co widac w zakladce Uzytkownicy w Klubach.

W dalszej kolejnosci zalozymy watek informacyjny, gdzie opiszemy role i ustalimy liderow. Masz jakies propozycje?

Odnośnik do komentarza

Chyba jedyna aby trzymać się tego co jest. Czyli aby piecze nad danym klubem sprawowała ta sama osoba. A co chyba ważniejsze, nie za dużo tych funkcji? Lider, właściciel, moderator? Wszystko będzie się kielbasic. Chyba prościej by było ustalić po prostu gospodarza klubu i tyle. 

Odnośnik do komentarza
 • Administratorzy

To sa mozliwosci. Nie znaczy, ze od razu musimy z nich korzystac ? Sprawa jest do ustalenia.

Odnośnik do komentarza

Na razie "lekki" bałagan. Obok klasycznych klubów, sporo tematów, które powinny trafić do innych zakładek - Hi-Fi. DIY, Film, Analog, Muzyka czy też trafić jako wpisy do już istniejących "właściwych" klubów. Trudno połapać się w tej gęstwinie przypadkowych dość wpisów. Nie jestem zwolennikiem cenzury ale dobrze aby zakładanie nowych klubów podlegało weryfikacji ze strony moderacji. Tak aby uniknąć choćby takich

 

 

Odnośnik do komentarza
 • Administratorzy
18 godzin temu, piotrek7 napisał:

Na razie "lekki" bałagan. Obok klasycznych klubów, sporo tematów, które powinny trafić do innych zakładek - Hi-Fi. DIY, Film, Analog, Muzyka czy też trafić jako wpisy do już istniejących "właściwych" klubów. Trudno połapać się w tej gęstwinie przypadkowych dość wpisów. Nie jestem zwolennikiem cenzury ale dobrze aby zakładanie nowych klubów podlegało weryfikacji ze strony moderacji. Tak aby uniknąć choćby takich

 

 

Nowe Kluby są moderowane, aby uniknąć duplikatów. Już wczoraj ktoś założył Klub Brauna, który przecież mamy.

Połączyliśmy też masę klubów i poprzenosiliśmy tematów.

3 godziny temu, piotrek7 napisał:

Albo klub Hegla a w zawartości klub Hegla (właściwy) i klub szukania serwisu Hegla w Warszawie.

https://www.audiostereo.pl/forum/196-klub-hegel/

Tak, ale te 2 tematy były kiedyś w starej zakładce Kluby. Teraz zostały wrzucone do jednego Klubu, więc to i tak dużo lepiej niż takie "latające" tematy, które nie były do niczego przypisane.

Odnośnik do komentarza
 • Administratorzy
W dniu 18.09.2019 o 12:31, Silver_85 napisał:

Ciekawe dlaczego zostały usunięte moje posty  z tego tematu. 

Nic nie zostało usunięte. Pewnie mylisz wpis blogowy z tematem w dziale Klub Audiostereo:

 

W dniu 16.08.2019 o 12:36, Szymon napisał:

Kto wpadł na "genialny" pomysł wpisywania na siłę użytkowników do różnych klubów? Dzięki temu zapanował totalny chaos, martwe dusze są klubowiczami. Sam zostałem dołączony do różnych klubów, do których należeć nie chcę. Muszę się z tego wypisywać jak z PPK ?

Było już o tym pisane kilkukrotnie. Podczas migracji na nowy silnik użytkownicy byli dopisywani do tych klubów, w których się kiedyś wypowiadali. W każdej chwili można się wypisać jednym kliknięciem - "opuść klub".

W dniu 19.08.2019 o 18:35, Szymon napisał:

Jakiś imbecyl usunął mnie z klubu studio16hz bez mojej wiedzy. Czy to jest normalna praktyka czy działania dywersyjne? Czy użytkownicy będą wybierali swoich przedstawicieli w klubach czy będzie panowała wolna amerykanka i "klubowiczami" zostaną sami trolle ?

"Zapisujcie się więc do swoich ulubionych klubów i zgłaszajcie nam uwagi."

Już się zapisałem i zostałem wypisany. Zgłaszam więc uwagę, że jest to nienormalne.

Z klubu może usunąć Lider Klub lub Moderator.

Odnośnik do komentarza
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat oraz na ukrycie połowy reklam wyświetlanych na forum.