Jump to content
IGNORED

Słuchawki - jakie warto kupić?

JusticePL

Recommended Posts

Witam. Jestem obecnie dość szczęśliwym posiadaczem słuchawek Creative Fatal1ty. Postanowiłem sobie ostatnio kupić nowe. Prosiłbym o doradzenie :)

Za słuchawki jestem w stanie zapłacić 100-200zł, nie chcę niewiadomo ile bulić, ale nie chcę też jakiegoś szmelcu.

Oczywiście słuchawki zamknięte, do komputera. Nie chcę żeby były jakieś super gamingowe, ale tak żeby w miarę dalo się odpalić CS :) Jakość dźwięku na poziomie Fatal1ty mnie zadowala.

Tu pojawia się problem - bardzo zamarzyły mi się słuchawki bezprzewodowe, tak żeby móc się odsunąć ten kawałek od komputera. Wystarczy żeby dobra jakość była tak do 2m od nadajnika :) Ewentualnie jakiś wytrzymały kabel - gruby USB lub coś takiego, gdyż zdarza mi się np. najechać na kabel krzesłem.

Słuchawki nie muszą być z mikrofonem, lecz jego obecność mi nie przeszkadza.

Jak narazie zastanawiam się nad AKG K912E - za 200zł. Opłaca się, czy doradzicie coś innego?

Z góry ogromne dzięki :)

ja mam bezprzewodowe TDK WR700 wireless. tylko trochę droższe są bo ok. 270 kosztują. a poza tym używam ich do trochę innych zastosowań, np. słucham radia albo youtube siedząc w kuchni, w pokoju na kanapie albo w wannie słucham muzyki czytając książkę - bezprzewodowość jest baaardzo komfortowa ;-). kiedy jednak jestem przed kompem to używam słuchawek przewodowych.

• 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.