Skocz do zawartości
IGNORED

Amplituner AV z dobrym stereo ?


LW

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że sprzęt który posiadam jest mooocno budżetowy, ale kiedy przypomnę sobie poprzednika (Philips FA761, czy jakoś tak) to oddycham z ulgą ;)) Nie chę tylko ponownie spaść niżej. Gdyby jednak miało dojść radio i wielokanałowość, a zachowany byłby ten pułap, to jestem skłonny coś zmienić. Na dwa systemy nie ma miejsca, więc kompletnie odpada.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 lata później...

Mogę potwierdzić że ten amplituner bije na głowę wiele droższych amplitunerów. Sporo można o tym poczytać na zagranicznych forach i szkoda że jest dalej produkowany.

 

Jedyny mankament z tymi wzmacniaczami jest taki że potrafią się psuć i "buczą".. Może to też był jeden z powodów wycofania go z produkcji pomimo tak dobrych opinii klientów?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leprzy od Panasonica sa-xr45 jast Sony STR-DB2000QS z technologią S-MASTER PRO. Cenowo wychodzi podobnie /ok 1 tyś. zł/ jest b.dobry. Tylko pewnie trudniej go upolować. Myślę, że nikt leprzego Ci nepoleci. W STEREO jest porównywalny do wzmacniascy za kilka tyś.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a co sądzicie o Cambridge audio 650R. Wygląda to bardzo dobrze w środku. Wycięte są, niektóre funkcje video co prawda ale audio podobno jest na wysokim poziomie (1400W, toroidalny transformator). U nas jakoś mało można na jego temat poczytać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.