Jump to content
IGNORED

dac stello 100

borowa

Recommended Posts

Panowie ,wiem że o tym dacu jest sporo w sieci ale większość to wpisy z 2010 kiedy ten dac był nowością,mam pytanie jak ten dac wypadłby w konfrontacji z dzisiejszymi dacami za około 4000-5000zł,dzisiaj można go dostać za około 2000 ,jak wchodził na rynek kosztował coś koło 3500zł szczególnie interesuje mnie porównanie do M2TECH Young,CALYX DAC 24/192 +CLPS',Mytek Stereo-192-DSD,Head Obelisc wiem że te daci są 2,5-3 krotnie droższe ale czy o tyle oferują lepszy dzwiek

Miałem kiedyś Stello. Zależy co jest dla Ciebie priorytetem. Jeśli tak zwana "muzykalność' to zdecydowanie może stawać w szranki z tymi droższymi. Miły nasycony dźwięk bardzo przyjazny dla ucha. Do tego bardzo dobrze wykonany i funkcjonalny. Ale jeśli pojęcia takie jak rozdzielczość czy przejrzystość są priorytetami to wspomniana konkurencja jest krok dalej.

Ale ogólnie przy tej cenie to - moim subiektywnym zdaniem - bardzo "przyjemny" zakup

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.