Skocz do zawartości
IGNORED

Klipsch Palladium P 39


Robert Lozinski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , jako nowiciusz prosze o pomoc ..musze napedzic moje nowe potworki , jednak budzet jak narazie ograniczony . Cos do 15 tysiecy zl. Prosze o sugestie :) Mieszkam w Niepolomicach pod Krakowem .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Czy to są posiadane przez Pana kolumny?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , dziekuje za podpowiedzi , co prawda mazy mi sie MAC .Jednak na niego musze poczekac ,testowalem XINDAK XA-6950 , to nie jest oczywiscie to czego szukam , lecz jak narazie tylko to zdobylem .... okropnosc jak na moje glosniczki .Zero mocy , zwlaszcza basu , moj pioneer sc-lx82 gra o niebo lepiej .Zmykam powedkowac na kilka dni , po powrocie bede mial wiecej czasu na znalezienie jakis wzmakow do testow .Postaram sie zdobyc krell-ka s550i .

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierowalem sie recenzjami niemieckich czasopism , kiedy zaczolem budowac domek ..mazylem ... o nich :) dla mnie w tej klasie cenowej sa wyjatkowe , sluchalem ich w salonie w Wiedniu ,nie pamietam jednak co je napedzalo ,lecz cos pieknego i bardzo drogiego .Poprostu byly i sa dla mnie piekne :) Wczesniej nie mialem nic specjalnego z racji braku wlasnego m1 :) Sluchalem glownie" sluchawkowo " Ubustwiam potezny bass , do kina mam paradigma sub 25 , wymiata !! Wiem za moje palladium sa w stanie mu dorownac , slyszalem , jednak troszek z kasa kiepsko , budowa mnie wykonczala i na wzmacniecz braklo kasiorki .bede je za kilka dni podpinal doi wspomnianego xindaka A600E podpinal ,watpie jednak by dal rade z bassem , jestam amatorem w te klocki wiec moze sie myle .Jesli jednak nie da rady to dozbieram na mac-ka bo z nim bedzie chodzic tip top .Sory za pisownie ,niemiecka klawiatura ,a i z Polskim nie za bardzo ...18 lat w austrii to i gramatyka nie ta :) pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.