Jump to content
IGNORED

Sennheiser RS 180 or RS 170

Raitoneq

Recommended Posts

Witam, zamierzam zakupić któreś z tych słuchawek. Z tego co wyczytałem RS180 są otwarte i zasięg mają około 100m a RS170 są zamknięte i zasięg jest 80m ale jak się ma sprawa z jakością dźwięku i wykonania? tongue.png Nie chciałbym kupić słuchawek za taką cenę i np. po roku/dwóch wymieniać bo po prostu pęknięcia są czy coś. Słuchawek będę używał do muzyki (tu to różnie, ogólnie co mi wpadnie w ucho to słucham ale jak mam być dokładniejszy to tak: hip hop, pop(japoński też, chociaż to różnicy nie ma ;d), rock/pop-rock)), anime, czasem jakieś filmy no i do gier(moba/fps). Ta stacja bazowa to działa także jak wzmacniacz czy coś? Bo niestety nie posiadam żadnej karty dźwiękowej(audio mixer z steelseries, dużo nie daje ale coś tam poprawia w tej jakości dźwięku ;d) więc nie jest za ciekawie. No i jak ma się sprawa z baterią ? Są to jakieś zwykłe z kiosku czy akumulatorki jakieś ? I czy da się je jakość ładować np. przez tą stacje bazową ? Opłaca się w ogóle kupować któryś z tych modeli ? xd

Sorry za tkaie pytanie ale wole się upewnić, rok temu kupowałem słuchawki(za marne 2 stówy) i niestety kupiłem gówniane Steelseries 5xb, mam wrażenie że zapłaciłem tylko za ten śmieszny audio mixer co jest w zestawie ;/

btw. ale się rozpisałem biggrin1.gif

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.