Jump to content
IGNORED

Bose 601 jaki wzmacniacz ?

tasma102

Recommended Posts

Szukam wzmacniacza do kolumn Bose 601 III seria. Wcześniej pracowały na Yamaha AX 400. Grały całkiem nieźle ale bas wydawał sie przygaszony. Teraz celuję w Denona PMA - 980 R. Czy wie ktoś jaki może być efekt takiego połączenia. Chętnie rozpatrzę inne propozycje. Chciałbym coś solidnego, raczej z pilotem. Pozdrawiam!

• 2 months later...

cześć kolego

ja mam bose 601 series 3 i nie dam złego słowa powiedzieć. brzmią cudownie.

ma je połączone z marantz cd 6004 i ampem jvc z1010 .

cuper oddają detale z tweeterów a i niskie są extra tylko muszą stać około 30-40 cm od ściany, spora różnica w dolnych rejestrach :)

miałem u siebie masę różnych wzmaków i kolumn ale ten zestaw zajmie u mnie miejsce na długie lata

myślę jeszcze do ampa dokupić do pary c-deka jvc xl1050 . podobno cudo

stare nie znaczy złe.

ten zestaw głośnikowy bije na łeb na szyję sporo innych o wiele droższych sprzętów

pozdrawiam

ps , nie pozbywaj sie ich :)

• 2 weeks later...

Witojcie. Ja mam bose 4000xl i jak grały pod Onkyo intrgra a-8870 czy później sony str??? i jeszcze jakis tam to wzmak to tylko na imprezy gdzie jakość się nie liczyła. Jednak po podpięciu pod JVC A-X3 osłupiałem z wrażenia. Zdecydowana różnica. Grają dużo lepiej niż w mej audi A4 z tymże systemem (a wielu znajomycj się w aucie zachwyca). Więc można stwierdzić że bose lubi jvc lub jvc to dobre wzmaki.

• 3 months later...

Dobra, sprawa ma się tak, że kaszankowe 601 połączyłem z Denonem PMA-1510AE. Gra to całkiem przyjemnie, czyli tak czego od takiego sprzętu oczekiwałem. Nad sprzedażą kolumn będę myślał w najbliższym czasie, tak się składa, że jestem w posiadaniu dwóch takich par. Jedną faktycznie mogę oddać komuś kto lubi krew z kaszą i innymi dodatkami, a drugą zostawię dla siebie pewnie jeszcze przez długi czas ;)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.