Jump to content
IGNORED

bias w yaqinie 10L

Tomek Koko

Recommended Posts

Witam. Mam yaqina jak w temacie i niestety kolumna lewa gra głośniej niz prawa. Myslałem ze wystarczy zmniejszyc napiecie w biasie v1 i v3 lub podkręcić w v2 i V4. NIestety cokolwiek zrobie nadal lewa gra głośniej. Ustawiłem w v1 i v3 0,2V a w v2 i v4 0,5v i nic. MOże ktoś mi podpowiedziec co zrobic. POzdrawiam

Guest zbyniu 360

(Konto usunięte)

Chlopie wiesz to jest problem po stronie wzmaka ja nic z takich rzeczy nie mam i dużo jest instytucji które to na prawią nawet na głównej stronie audiostereo.

Ja bym sprawdził jeszcze na innym wzmacniaczu czy rzecz dzieje się taka sama bowiem spotkałem się z takim przypadkiem ,iż był wysokotonowy "przypalony" czego skutkiem było odczucie cichszego grania jednej kolumny ;) Lub po prostu zamienił kolumny miejscami :) ( o uszkodzeniu jednego ucha nie wspomnę :x )

• 1 month later...

Zamień miejscami lampy z prawego kanału z tymi z lewego kanału i sprawdż czy ten sam kanał będzie ciszej grał czy ten drugi. Jeśli ten sam to jakieś uszkodzenie jest we wzmacniaczu wewnątrz, a jeśli ciszej będzie grał ten drugi to któraś lampa jest do wymiany.

"A little knowledge inclineth men's minds toward atheism, but greatness of knowledge bringeth men's minds back again to God" Lord Bacon

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.