Jump to content
IGNORED

Jaki amplituner do KD temat rzeka .

lukaszek19831

Recommended Posts

Witam wiem że tematów jest sporo i sporo czytałem ale ciągle wychodzą nowości . Mam obecnie amplituner Onkyo TX-SR607 i chciałbym zmienić na coś lepszego . Jakiej firmy i ew model będzie bardzo dobry do KD . Mam do wydanie 4tys zł . Zależy mi na dobrej dynamice i jakości . Grać będzie z takim zestawem

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Hidden Content

Hidden Content

A dźwięk ich w parze z Onkyo nie podobał Ci się czy jak , bo jeśli podobał się to zostań przy Onkyo i np TX-NR818 i dalszej części moich wypocin nie ma , jeśli nie podchodzi już z różnych powodów to myśle , że żeby wydobyc z nich ich możliwości musiałbyś dodac trochę kasy jeśli w grę wchodzi amplituner, lub inaczej , ja bym im zapodał jako do przodów dobry wzmak , który podpiąłbym do amplitunera do preoutów a resztę kolumn już do amplitunera ale to mimo wszystko podwaja kwotę do wydania a jeśli ampli dobry do kina to dobra jest Yamaha , i np któraś z serii Aventage np RX-A 830 poniżej budżetu lub 1030 trochę powyżej i ma dwa wyjścia hdmi, lub z innej beczki Anthem MRX300 ale z jednym wyjściem , a jeśli dodasz trochę to możesz zobaczyc na NAD T757 też jedno , Rotel RSX 1550 jedno , Cambridge Audio Azur 651R lub 751R ( oba mają 2 wyjścia hdmi), Arcam AVR 380 ( 2 wyjścia hdmi) .

• 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.