Skocz do zawartości
IGNORED

Kolumny do 6000zł!


xxx7

Rekomendowane odpowiedzi

Przesłuchałem kilka kolumn (raczej optuję za nowymi) z Marantzem i takie są moje spostrzeżenia:

Sonus Faber Venere 2.5 - do rocka są świetne, zrobione tak trochę pod publiczkę ale brzmią niesamowicie jeżeli chodzi o wokale, przestrzeń i stereofonię, słuchałem ich pierwszych i każde po nich "nie grają"... Można kupić już za 8,5 tyś zł!

KEF R700 - bardzo przyzwoite głośniki tylko cena wydaje mi się przesadzona

KEF R500 - jak wyżej

KEF Q700 - niby wszystko grało dobrze ale jakoś bez blasku, dobra cena

Wharfedale Jade 7 - super wykonanie i bas ale góra mało rozdzielcza, też dobra cena

Sonus Faber Toy Tower - wg mojego ucha zupełne nieporozumienie do rockowej muzyki

Jako ostatnich słuchałem Elac-ów 247, co prawda z Marantzem serii 6000, bo ze swoim nie mogłem podjechać ale zrobiły wrażenie. Pieniądze przyzwoite, a ten jet na górze jest nie do pobicia, taka elegancja grania... Może trochę je faworyzuję, bo mam Elac-i FS 68, to całkiem dobre paczki za niecałe 4 tyś zł i grają już cztery lata bez problemu ale trzeba by przejść troszkę wyżej po zmianie wzmaka. Zmieniłem też wkładkę na Ortofona 2M Black i muszę jeszcze kupić jakiś preamp, więc kaski nigdy za dużo :) i chyba się na nie zdecyduję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.