Skocz do zawartości
IGNORED

wzmacniacz pod HD650


Jakub_52543

Rekomendowane odpowiedzi

Witam bardzo serdecznie! Mam na imię Kuba i jest to mój pierwszy post. Ale do rzeczy. Otóż obecnie słucham muzyki z odtwarzacza CD Onkyo DX 7355 i podpiętego do niego przedwzmacniacza słuchawkowego Holdegron H1. Do niego mam podłączone HD650. Zastanawiałem się nad zmianą przedwzmacniacza na cos większego, używanego ale "kultowego". Na allegro jest mnóstwo używanych wzmacniaczy ale kompletnie nie wiem na co mam zwracać uwagę przy wyborze, gdyż mam bardzo małe pojęcie o sprzęcie Hi-Fi. Czy moglibyście mi poradzić jakich modeli szukać? Mój znajomy chce się pozbyć wzmacniacza Technics SA GX 130D - warto w to iść? A może zostać przy tym co mam, bo nie ma sensu zmieniać tego przedwzmacniacza na coś leciwego?

Czy można za nieduże pieniądze wyraźnie poprawić brzmienie mojego "zestawu" ?

Serdecznie pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.

Kuba

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

zamiana na Technicsa kompletnie nie ma sensu, pozostań lepiej przy aktualnej konfiguracji.

Z nowych urządzeń świetnie sprawdza się z HD650 wzmacniacz Schitt Audio Lyr (http://www.q21.pl/schiit-lyr.html). Jeśli masz taką możliwość, zapraszam na odsłuchy.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj forumowego wzmacniacza o nazwie Forum, robionego przez Piotrek608. Cena niewielka a zdecydowana poprawa pod każdym względem. Osobiście używam takiego z HD600 i nie szukam już innego :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za zainteresowanie. Belami - rozumiem, że przedwzmacniacz Forum zjada mojego Holdegrona na śniadanie i że będę słyszał zdecydowaną różnicę? A słuchałeś muzyki na Holdegronie i swoich słuchawkach?

Pozdrawiam!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.