Jump to content
IGNORED

Zestaw kina domowego (2000 - 2500 zł)

RIQ10

Recommended Posts

Witam wszystkich użytkowników forum. Zakładam temat licząc na konkretne porady z Waszej strony - osób, które "w tym siedzą". Tak wiem, tematów z poradami jest wiele, ale ja zdecydowałem, że założę kolejny. Proszę o Wasze wsparcie. ;)

Sprawa wygląda w ten sposób, że ojciec chce sobie kupić zestaw kina domowego. Spodobało mu się u sąsiada i się troszkę napalił. Aby uniknąć sytuacji, gdzie weźmie drugi z brzegu zestaw z hipermarketu chcę mu pomóc w wyborze odpowiedniego sprzętu.

WARUNKI

Kino będzie wstawione do pokoju gościnnego o wymiarach 4 x 8 m. Budżetowo zestaw miałby się zamknąć w kwocie 2000 - 2500 zł. Preferowany japoński sprzęt.

PRZEZNACZENIE

Sprzęt będzie głównie używany do odtwarzania filmów, koncertów i teledysków, w mniejszym stopniu samej muzyki. Ojciec chce dokupić do zestawu telewizor i tu pytanie, choć nie wiem czy na miejscu: co polecacie za około 3000 zł (minimum 55 cali)?

Proszę jeszcze, żebyście podając proponowane urządzenia podali co muszę kupić, czyli wymienili poszczególne elementy zestawu. Dzięki i pozdrawiam.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.