Jump to content
IGNORED

Jak podłączyć, zainstalować sterowniki?

morricone

Recommended Posts

Witam
Posiadam mały mikser behringer xenyx 302 usb i mikrofon. Podłączyłem mikser (wraz z mikrofonem) pod laptopa przez usb. Natomiast z wyjścia miksera podłączyłem kabel cinch-cinch do wieży. Według instrukcji i schematu zamieszczonej w pudełku wraz z mikserem miałem uzyskać w ten sposób zestaw do karaoke. Po podłączeniu miksera do laptopa zainstalowało jakieś sterowniki microsoftu dla urządzenia USB Audio Codec. Niestety nie zainstalowało oryginalnych sterowników dla behringera. Mikser tak jakby nie ma połączenia z laptopem. Po włączeniu programu do karaoke nie wykrywa miksera, mikrofonu itd. W opcjach Dzwięku w Panelu sterowania (windows7 64bity) pokazuje mi jako urządzenie odtwarzania dwa urządzenia: Speakers Realtek High D. Audio i USB Audio Codec. Jak skonfigurować, czy jak poprawnie zainstalować sterowniki aby zestaw nadawał sie do karaoke. Jestem w tym zielony i nie wiem za co się zabrać.
pozdrawiam

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.