Skocz do zawartości
IGNORED

Sony TA-F770ES czy NAD 326bee


filpat

Rekomendowane odpowiedzi

Miarą jakości dźwieku wzmacniacza nie jest jego waga.

Jestem zwolennikiem wzmacniaczy mosfet,tam jest wyzsza wytrzymałosc komponentów i oddają niższe temp niz bipolary.

Wiec nie sa potrzebne duze radiatory

Nie jest tez potrzebne modelowanie dzwieku za pomocą niezliczonej ilości kondensatorów czy rezystorów..

Uwazam ze sony sa tylko lub aż tylko poprawnymi wzmacniaczami.Nie budują wiekszej sceny ani wszerz ani wgłąb

Z nadów miałem tylko 3020 i sądzę ze to też żadna rewelacja.

Testowałem kilkanaśćie dostępnych wzmacniaczy do 700 zł na ss 18w i vifa xt

Prosze mi wybaczyć ,jesli palnąlem jakąs głupotę,bo nie jestem jakimś specem zaawansowanym technicznie:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślenie, że z każdym dodatkowym kilogramem wagi wzmacniacz będzie grał lepiej jest aberracją

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Skąpski idzie na ambasadora, wysiada, rozumiesz? A jak on poleci, to poleci Korszul, poleci też Broński i zgadnij kto po nich poleci? Po nich polecę ja! To znaczy ja bym poleciał, gdyby nie Kazik i to dozorostwo."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślenie, że z każdym dodatkowym kilogramem wagi wzmacniacz będzie grał lepiej jest aberracją

Nikt nie pisał o różnicach rzędu 1 kilograma.

Musical Fidelity, Arcam Alpha, audiolab one nie ważą nawet 10KG gdy sony przekracza 22KG, nie powiesz mi ze to nie przeklada sie na dźwięk.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kolumnach estradowych 2x4 metry pewnie sie przekłada ;)

 

pół zartem półserio

 

napewno sie przekłada tylko czy w te koniecznie dobra strone ? - nie dla kazdego i nie zawsze

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

moge wsciec sie i utytłac, paść na morde bylem wytrwał, byle małych świństw gonitwa nie wciagnęła mnie - dopuki wierzysz we mnie miła w tym jest moja wielka siła z zyciem mnie nie pogodziłaś ale z samym sobą tak, mam przy sobie gorzką pamieć, mam Twoj usmiech co nie kłamie wiem ze juz mnie nic nie złamie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primare I22 - wzmacniacz wielkości i wagi przeciętnego CD'ka... cyfrowe końcówki mocy, zasilacz impulsowy, A GRA! I to jak dla mnie - wybitnie (może temu że jestem fanem detalicznego i lekkiego brzmienia), ale ten grat jest na prawdę szczery i neutralny, nie słyszałem jeszcze aż tak jasnego a za razem klarownego wzmacniacza... i niech ktoś tutaj kilogramy na muzykę przelicza :) Postęp technologiczny nie jest wcale taki negatywny, a niosą się za nim długie i mozolne STEREOTYPY!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

serdecznie dziękuję Wam za cenne uwagi.

Prawdopodobnie pozostanę przy nadzie, a w przyszłości jeśli będę wymieniał wzmacniacz, wówczas postaram się wskoczyć na wyższy budżet ;)

Pozdrawiam serdecznie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.