Skocz do zawartości
IGNORED

4x6 puste pomieszcznie .. brak kasy i masakryczny dzwięk.


Gość cycus12

Rekomendowane odpowiedzi

Gość cycus12

(Konto usunięte)

Witam

 

w końcu zwlokłem klamoty do nowego pokoju, pomieszczenie jest praktycznie puste, wiedziałem że będzie to źle grać ale nie sądziłem że aż tak. Średni bas jest bardzo podbity, niektóre tony wyższe jakby zyskały metaliczną barwę i zdolność kłucia w uszy, całość wydaje się też grać cicho... niestety jestem wypruty po budowie a tu się nie da nawet tandetnego serialu obejrzeć.

 

Prosiłbym użytkowników o jakieś rady, pomysły co mogę zrobić domowym sumptem, niestety nie mam nawet czym tego pokoju zagracić.

 

Na chwilę obecną planuje zwinąć kołdry i ustawić je w rogach mam nadzieje że znajdę chociaż dwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jesteś na forum od 2012 to dobrze wiesz, że takie puste pomieszczenie nie ma prawa zagrać dobrze.... Spróbuj ustawienie Cardas'a z kolumnami na dłuższej ścianie. A tak z ciekawości z jakich materiałów są ściany, podłoga i sufit?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość cycus12

(Konto usunięte)

suft GK złamany + walec, podłoga żelbet + klepka (organizuje jakiś dywan), ściany gazobeton

 

Prosiłbym o rady a nie zbędne komentarze.

 

BTW: to że ktoś jest na forum 10 lat nie znaczy że coś wie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos dac musisz, jak masz jakies regaly to powkladaj w nie ksiazki ale tak aby były od frontu nierowno, fajnie dziala jakis dywanik,wykladzina przed kolumnami, domowych sposobow masz naprawde duzo tylko trzeba troche wyobrazni.

Ja ostatnio odkryłem ze duze kwiaty doniczkowe swietnie rozpraszają i nawet wygladają.

Za kilka dni kupie takie wielkie sztuczne fikusy i poustawiam w kontach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
<br />Prosiłbym użytkowników o jakieś rady, pomysły co mogę zrobić domowym sumptem, niestety nie mam nawet czym tego pokoju zagracić.<br />

 

Nie gracić tylko zwyczajnie urządzić. Kołdry? Lepsza tapicerowana kanapa, dywan jakikolwiek, szafa ubraniowa, zasłony w oknach. Rośliny jakieś.

Urządzić i spróbować różnych ustawień trójkąta stereo.

 

a póki co słuchawki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość cycus12

(Konto usunięte)

Nie gracić tylko zwyczajnie urządzić. Kołdry? Lepsza tapicerowana kanapa, dywan jakikolwiek, szafa ubraniowa, zasłony w oknach. Rośliny jakieś.

Urządzić i spróbować różnych ustawień trójkąta stereo.

do urządzenia mam cały dom więc mebli jest ogólne wybrakowanie a kino to najmniejszy priorytet.

 

BTW: kanapa za głośnikiem :P ??

 

cos dac musisz, jak masz jakies regaly to powkladaj w nie ksiazki ale tak aby były od frontu nierowno

jeden mam, książki w kartonie czekają nie wiem czy dać go na bocznej czy tylne ścianie, sam regał niestety za duży też nie jest, zaledwie 3 półki.

 

fajnie dziala jakis dywanik,wykladzina przed kolumnami

planuje zakupić coś takiego http://allegro.pl/najtaniej-chodnik-shaggy-szer-100cm-13-kolorow-i4008867418.html ale tak na 70 - 80% podłogi tak by się zaczynał przed kolumnami a kończył za siedziskiem. Ale to niestety za jakieś 2 tygodnie najszybciej.

 

Ja ostatnio odkryłem ze duze kwiaty doniczkowe swietnie rozpraszają i nawet wygladają.

Za kilka dni kupie takie wielkie sztuczne fikusy i poustawiam w kontach

miałem dostać dużą palmę ale niestety nie dojechała :(

 

z kołdrami niestety nie wypał, przekopałem trochę odpady znalazłem dość sporo starej ale suchej wełny z demontażu, zrobię z niej baloty i obwinę stretch'em,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do urządzenia mam cały dom więc mebli jest ogólne wybrakowanie a kino to najmniejszy priorytet.

 

 

Jeśli to KINO, to na front i tył kratownica z kantówek z oczkami pod PT-80 i po problemie ( + ścięte narożniki ).

 

Ale jeśli coś ma być kompletnie za darmo, to ... nanieś liści w workach i poustawiaj na ścianach.:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to KINO, to na front i tył kratownica z kantówek z oczkami pod PT-80 i po problemie ( + ścięte narożniki ).

 

do stereo tez to mozna zastosowac????

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak to jest z tą wełną ? niepylącą.. faktycznie nie pyli ? czy trzeba to mimo wszystko zabezpieczać ? Pytam tak ogólnie bo mam opraw w suficie a zaraz nad nimi wełnę..

 

 

kazda pyli jak sie ją ruszy a czym bardziej jest nowoczesna i ''niepylaca'' tym bardziej sie z niej sypie;p

 

tak samo jest z wałną niepalną... hehehh jara sie jak złoto i to duzo bardziej niz zwykła;p;p wiem bo sprawdzalem osobiscie;p

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość cycus12

(Konto usunięte)

chyba trochę przesadziłeś, na dachu mam http://www.isover.pl/Nasza-oferta/Uni-Mata wrzuciłem ją do pieca testowo i się tylko skurczyła, podobnie mam izolowane rury które są w bezpośrednim kontakcie z czopuchem i nic się temu nie dzieje a potrafi tam być ponad 750C.

 

znalazłem taką wypowiedź (ROCKWOOL):

Włókien wełny mineralnej nie można porównać z włóknami azbestu. Włókna azbestu mają budowę krystaliczną i ulegają rozwłóknianiu wzdłuż włókien tworząc kolejne włókna o tej samej długości. Obrazowo można określić, że włókno takie może utknąć w pęcherzyku płucnym jak ość w gardle przez co organizm nie jest w stanie ich wydalać.

 

Włókna wełny mineralnej mają charakter amorficzny, bezpostaciowy, nie krystaliczny. Zawsze ulegają załamaniu w poprzek włókna, co powoduje ich dalsze skrócenie, dzięki czemu jeśli w ogóle dostaną się do organizmu to są samoczynnie z niego usuwane.

 

Z tego co się orientuje to PT-80 jest zewnętrzna wiec dość twarda i zbita

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.