Skocz do zawartości
IGNORED

Poszukiwany wzmacniacz stereo do Wharfedale 10.2. Główny wymóg: szeroka scena.


skylux70

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Poszukuję wzmacniacza do moich kolumn Wharfedale Diamond 10.2. Jako, że pracuję w Saturnie miałem możliwość odłuchania wielokrotnie wszytskiego co tam się znajduje. Zdecydowanie najbardziej pod względem brzmienia ( no i ceny) podpasowały mi właśnie Wafelki. W tej klasie cenowej oprócz Bostonów A26 nie było tam nic co grałoby lepiej. Ba, nawet zachwyciły mnie trochę swoją piękną górą, gładkimi wokalami i zróżnicowanym basem. Obecnie napędzam je Lepaiem T2020 2X20 Watt, który mocarzem nie jest i jako, że wpadło mi wolne 300 zł postanowiłem go wymienić.

 

Obecnie największym faworytem jest Rotel 930AX (820AX, 920AX) oraz Denon 360, 560. Myślałem też nad Yamahą i Sonym, nic ciekawego w tych markach nie znalałem. Fajnie było by jakbyście mnie trochę uświaodmili jakie wzmaki jeszcze dochodzą do wyboru.

 

Słucham głównie alternatywnego rocka, alternatywnej muzyki klubowej, muzyki z lat 90, 80 i 70 oraz starego rocka. Czasami zdarzy mi się słuchać jazzu i muzyki elektronicznej i dubstepu;P Lubię dźwięk z dobrą podstawą basową, lecz nieprzystaniającą instrumentów oraz czystą górą, która nie może sybilizować bo jestem przewrażliwony na nawet najmniejsze sssssssssssyczenie.

 

Genialnie by było jakby wzmacniacz dobrze kreował scenę, tak by można było identyfikować źródła pozorne. Zależy mi też na tym by nie ciągnął powyżej 180 Watt gdyż często nie wyłaczam wzmaka i gra cicho cała noc, a jestem jeszcze studentem dorabiającym więc hajs musi się zgadzać ;P

 

Tak, wiem wymagania duże, pieniądzy mało, ale może jednak się da;P Bardzo proszę o jakieś opinie i dodanie jakiś alternatyw.

 

Jeśli te wzmaki co podałem zagrają podobnie to Lepaia to proszę podać jakieś do 500 zł tak bym miał do czego zbierać;P

 

Pozdrawiam;P

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.