Skocz do zawartości
IGNORED

wzmacniacz stereo ok 4000 moze byc uzywany


g

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

szukam wzmacniacza do głośników Dynaudio X16. Pokój 18 m, prostokąt.

 

Zależy mi na dźwięku ciepłym, kremowym, okrągłym, przyciemniającym góry. Jestem bardzo wrażliwy na wszelkie syki i cyki i w ogóle na wysokie częstotliwości. Jeśli jest ich za dużo, nic innego nie słyszę. Głośników zmieniać na razie nie będę.

Z drugiej strony nie interesuje mnie przytłumione całe pasmo, albo zamroczone basem.

 

Słucham wszystkiego oprócz metalu, niewiele rocka.

 

 

 

Tekstowałem:

Atolla in100 - przyjemny, wszystko ładnie podane, ale za jasny

Nait 5i - za przejrzysty, zbyt napadający, choć doceniłem precyzję, energię, scenę itp.

Musical Fidelity M1 - słodki, miły, przestrzenny, za bardzo absorbujący przy długim słuchaniu

Exposure 2010 - nie wciągnął mnie.

NAD 356BEE - zbytnio wszystko zamulił. Chociaż mogłem go dłużej słuchać, a na tym mi dość zależy.

+

Rega Brio R - mimo, że najtańsza jest najbliżej moich oczekiwań, długie słuchanie nie męczy. Wszystko fajnie, tylko, że też zamula i tworzy obraz za bardzo impresjonistyczny...

 

Podsumowując - chciałbym coś czego da się długo słuchać, ma zredukowane góry - bez syków i cyków i powietrza wszędzie gdzie można je wcisnąć - ale nie zamula i nie zlewa wszystkiego w jedną papkę.

 

Poradźcie coś proszę :)

 

 

Naim 5si jest lepszy od 5i, lub używany xs2 lub roksan caspian m2.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tranzystorów to bym chyba wybrał electrocompanieta ec1, w stosunku do takiego naima xs spadnie dynamika ale rozdzielczość wzrośnie, lepiej poukładany dzwiek, bardziej klarowny-zrozumiały. Na moje ucho to wyzsza liga od xs czy m2.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.