Skocz do zawartości
IGNORED

zewnetrzny crossover do suba


lapsio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie jestem na 100% pewien czy to sie nazywa crossover, ale chodzi mi o ucinanie czestotliwosci wyzszych niz ustawiona. Uzywam suba od Z2300 do wspomagania Behrów B3031A. Ten sub strasznie wysoko ciągnie i sprawia to bardzo slabe wrazenie. Oczywiscie rzadko go uzywam bo zasadniczo do takich glosników nie jest on niezbedny, ale jak slucham troche glosniej szczegolnie muzyki filmowej to lubie troche podkolorować subem. Niestety w porownaniu z Behrami ten bas z Z2300 brzmi wybitnie kijowo troche jak walenie gumowym mlotkiem w sciane. Mam wrazenie, ze gdyby go odpowiednio przyciąć to mógłby mi jeszcze godnie posłużyć przez jakiś czas. Zazwyczaj pewnie takie rzeczy robi sie z poziomu sterów interfejsu, ale uzywam linuxa i tutaj nie ma chyba takiej opcji w ogóle dlatego szukam jakiegos niezaleznego rozwiazania, najlepiej cos pasywnego, analogowego. Sam sub kosztowal jakies 400zl wiec raczej tez cos budzetowego. Nie czuje potrzeby wymiany suba i szczerze mowiac nawet go calkiem lubie, do tej pory wspieral juz creativy T40, Solo 6c, a teraz Behry. Nie chcial bym po protsu zeby sie marnowal.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crossover stricte do basu tak? Z typowych produktow audio jest Reckhorn, np. S1:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Wpinasz pomiedzy preamp a suba i ustawiasz wszelkie parametry, pelen analog.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.