Skocz do zawartości
IGNORED

słuchawki do domu


balcifer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam zamiar kupić słuchawki w niedługim czasie ale nie jestem pewien jeszcze jaki.

Fundusz jaki to przeznaczyć chcę to tak do 300 zł. Wiem nie kupie najlepszych słuchawek za to. Chodzi mi o najlepsze w tym zakresie.

Będą wykorzystywane do słuchania muzyki typu trance, dubstep. Czasami rock. Używane na komputerze.

Zastanawiam się czy nie kupić takstery pro 80 ale nie wiem czy zamknięte słuchawki to dobry wybór do domu. Czy półotwarte były by lepszym wyborem?

A wy jakie słuchawki byście proponowali? otwarte, półotwarte czy zamknięte? I jakie konkretnie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam zamiar kupić słuchawki w niedługim czasie ale nie jestem pewien jeszcze jaki.

Fundusz jaki to przeznaczyć chcę to tak do 300 zł. Wiem nie kupie najlepszych słuchawek za to. Chodzi mi o najlepsze w tym zakresie.

Będą wykorzystywane do słuchania muzyki typu trance, dubstep. Czasami rock. Używane na komputerze.

Zastanawiam się czy nie kupić takstery pro 80 ale nie wiem czy zamknięte słuchawki to dobry wybór do domu. Czy półotwarte były by lepszym wyborem?

A wy jakie słuchawki byście proponowali? otwarte, półotwarte czy zamknięte? I jakie konkretnie?

 

Zacznij od pojscia do sklepow i poprzymierzania. Jak masz przenosny odtwarzacz to wez i zapytaj sprzedawcy czy mozesz posluchac ze swoja muzyka. Sluchawki musza nie tylko grac ale takze byc wygodne.

 

Ja mam AKG K 701 ale to inna liga cenowa. Jako, ze jestem z nich zadowolony, to polecam AKG.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam zamiar kupić słuchawki w niedługim czasie ale nie jestem pewien jeszcze jaki.

Fundusz jaki to przeznaczyć chcę to tak do 300 zł. Wiem nie kupie najlepszych słuchawek za to. Chodzi mi o najlepsze w tym zakresie.

Będą wykorzystywane do słuchania muzyki typu trance, dubstep. Czasami rock. Używane na komputerze.

Zastanawiam się czy nie kupić takstery pro 80 ale nie wiem czy zamknięte słuchawki to dobry wybór do domu. Czy półotwarte były by lepszym wyborem?

A wy jakie słuchawki byście proponowali? otwarte, półotwarte czy zamknięte? I jakie konkretnie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wy jakie słuchawki byście proponowali? otwarte, półotwarte czy zamknięte? I jakie konkretnie?

 

Miałem bardzo długo słuchawki otwarte, a potem zamknięte i bardzo mi się podobała izolacja od otoczenia...no i ludzie obok nic nie słyszą...mam wrażenie, że jednak wolę słuchawki otwarte...mimo, że słyszę wyraźnie dźwięki otoczenia mniej odczuwam dłuższe sesję, ale są to też dużo wygodniejsze słuchawki z teksylnymi nausznikami.

Morał z tego taki, że po pierwsze wygoda, bo co ci po dobrej jakości jak nie będziesz mógł ich używać...przy 2 godzinach dziennie w paru sesjach nie musi być to jednak jakikolwiek problem.

 

Sprawdź jak grają Creative Aurvana Live!...pod względem wygody, to jak dla mnie za małe nauszniki na moje uszy i są zamknięte.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sądzicie jeszcze o takich słuchawkach? :

 

Audio-Technica ATH-T400

Audio Technica ATH-WS50

Brainwavz HM3

Creative Aurvana Live

 

Będą lepsze od tych takstera 80 pro?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.