Skocz do zawartości
IGNORED

Kolumny


zloczynca

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam wzmacniacz NAD 3240 PE , pokój 30m2, muzyki jakiej słucham rap, coś z dużą ilością mocnego basu, zależy mi na dobrym basie :) . do wydania zaledwie 600 zł z wliczoną przesyłką w to . Jestem prawie pewny aby kupić Altus 140 lecz już 2 z rzędu sprzedawca ma mi sprzedać a za jakiś czas mówi że przed chwilą sprzedał.. zaproponował mi zatem takie kolumny pisząc że są o 3 klasy lepsze od Altus'ów 140 :

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) , nie znam się zupełnie na tym sprzęcie także wolałem napisać tutaj czy warto je kupić? A może szukać Altusów 140 .. albo znajdziecie coś lepszego do tej kwoty spełniającego moje oczekiwania czyli jak już wspomniałem bardzo lubię słuchać muzyki z basem tzn klubowej, dubstep itp. ale również rapu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, nie przeglądałem forum z podobnym pytaniem ponieważ nie bardzo mam na to czas dlatego też załozyłem nowy temat. Prosiłbym o doradzenie,, propozycję czegoś lepszego .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Heinz & Kossack w porównaniu z Altusami to będzie hi-end.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

to tak na szybko...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, nie przeglądałem forum z podobnym pytaniem ponieważ nie bardzo mam na to czas dlatego też załozyłem nowy temat.

Aha ty nie masz czasu ta takie bzdury jak szukanie informacji na forum, dlatego lepiej niech zrobią to za ciebie inni i podadzą wszystko gotowe na tacy, tak żeby jaśniepan nie musiał się zanadto przemęczać. Szczyt lenistwa i bezczelności. Za taki tekst autor powinien zaliczyć automatyczny ignor od wszystkich userów przeglądających temat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość numik

(Konto usunięte)

Witam, posiadam wzmacniacz NAD 3240 PE , pokój 30m2, muzyki jakiej słucham rap, coś z dużą ilością mocnego basu, zależy mi na dobrym basie :) . do wydania zaledwie 600 zł z wliczoną przesyłką w to . Jestem prawie pewny aby kupić Altus 140 lecz już 2 z rzędu sprzedawca ma mi sprzedać a za jakiś czas mówi że przed chwilą sprzedał.. zaproponował mi zatem takie kolumny pisząc że są o 3 klasy lepsze od Altus'ów 140 : http://olx.pl/oferta/kolumny-podlogowe-heinz-kossack-a-r-e-s-na-seas-vifa-lodz-CID99-ID5YSDW.html , nie znam się zupełnie na tym sprzęcie także wolałem napisać tutaj czy warto je kupić? A może szukać Altusów 140 .. albo znajdziecie coś lepszego do tej kwoty spełniającego moje oczekiwania czyli jak już wspomniałem bardzo lubię słuchać muzyki z basem tzn klubowej, dubstep itp. ale również rapu.

kup sobie jakieś używane Paradigmy na przykład, zdarza się w tej cenie, kolega podał Ci listę fajnych kolumn. Nie kupuj "chujumuju";p;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha ty nie masz czasu ta takie bzdury jak szukanie informacji na forum, dlatego lepiej niech zrobią to za ciebie inni i podadzą wszystko gotowe na tacy, tak żeby jaśniepan nie musiał się zanadto przemęczać. Szczyt lenistwa i bezczelności. Za taki tekst autor powinien zaliczyć automatyczny ignor od wszystkich userów przeglądających temat.

Ja już to zrobiłem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.