Skocz do zawartości
IGNORED

Słuchawki Steelseries H


Paweł Radzioch

Rekomendowane odpowiedzi

Mam następujący kłopot z podłączeniem słuchawek gamingowych.

Słuchawki SS H są słuchawkami bezprzewodowymi, ich transmiter podłączam bezpośrednio do konsoli PS4 kablem optycznym i wtedy wszystko działa jak należy (dolby).

Ale z uwagi na fakt, że mam też Xboxa One chciałbym te słuchawki podłączyć do obu urządzeń, najchętniej bez pomocy splittera optycznego.

Znajomy poradził mi podłączenie transmitera bezpośrednio do telewizora (Samsung HU 7500, 55'), twierdzi, że telewizor poprzez wyjście optyczne będzie dawał taki dźwięk jaki dostanie przez wejście HDMI....z początku w to nie wierzyłem, ale faktycznie w instrukcji telewizora znalazłem informację, że TV posiada wyjście SPDIF, działające jak powyżej.

I tu zaczyna się problem, bo bez względu na ustawienia w urządzeniach źródłowych sam telewizor w ustawieniach wyjścia optycznego wyświetla kilka formatów, ale do wyboru (podświetlenie) pozostawia tylko jeden wybór, dźwięk PCM...

Trochę to zawiłe, ale może ktoś wie w czym rzecz.

Z góry dziękuję za pomoc :-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli pozostaje jedynie splitter ? Przy okazji zapytam, czy te rozgałęźniki działają w obie strony ? Bo ja nie tyle chcę podzielić sygnał na dwa, co sprowadzić dwa źródła do jednego transmitera...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.